Nějaká pěkná R8 na prodej?

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

User avatar
Pavel Vypler
člen RCC
Posts: 692
Joined: Mon Jun 30, 2008 8:19 pm
Location: Kolín,Česká Republika
Contact:

Post by Pavel Vypler » Tue Oct 14, 2008 11:00 am

To není pekné :( ,stále tu řešíte osobné problemy,myslím,že by bolo dobré si o všetkom porozprávat osobne,nebud me nikdo naštvaný,Renaultům zdar a 8 zvlášt preje Pavol :D
Pavel V - http://www.RenaultCarClub.cz

pedro
člen RCC
Posts: 747
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:39 am
Location: Bratislava

Post by pedro » Tue Oct 14, 2008 2:57 pm

dobinus wrote:Tak hele do mých důvodů prodeje R8 a koupi MB nevidíš,
nikdy jsem neprohlásil, že jsem integrovaný renaultista. Možná si nakonec koupím MGB, Alfu Romeo nebo Bugatti. Proč ne, že.
Auto na fotkách je v katastrofálním stavu, evidentně na něm nic neudělal.
Nehovoří o množtsví závad a chce za něj 10K.
Samozřejmě, že jsem se ozval, když jsem to zde nalezl, protože jde jednoduše o inzerát s lživým obsahem. Na auto se nešáhlo což potvrdil i mike. A opravdu mimořádně motivovaný osmičkář Kasperkevič ať jde k čertu :twisted:

Jdu se přihlásit na fórum ve Francii, ten floutek z Brna mě tady otrávil.
Mne je to absolutne jedno co ste si vy dvaja povedali, alebo nie, ja som nezainteresovany, len mi je divne, ze vies podla 2-3 fotiek zistit, co clovek s autom urobil alebo neurobil...
Ja som takisto kupil R8 od stareho pana, ale keby si ju videl o 4 mesiace odfotenu zvonku povedal by si, ze sa tam nic neurobilo, co ale nie je pravda, pretoze sa da urobit kopec veci na aute bez toho aby si to spoznal. Samozrejme nehovorim o laku, vonkajsku karoserie a pod.
Naozaj sa nechcem zastavat ani teba ani pepeka, ale trochu slusnosti a pokory od oboch by nezaskodilo... :wink:
A posledna vec, je naozaj kazdeho vec za kolko predava svoj sukromny majetok, keby tam dal cenu 100 tisic, je to naozaj jeho vec a vec kupujuceho, ci to tak necha alebo nenecha. Ty takisto neprides do IKEY a nezacnes im hovorit, ze ta postel drevena by mala byt lacnejsia, lebo je predsa z ceskeho dreva a nie zo svedskeho, pretoze je drahsie... :)
Renault 8 1132, r.v. 1968, modra "Gordini replica"
Renault 8 1130, r.v. 1964, biely
Saab 99 Turbo, r.v. 1979, belasy

User avatar
Mondrejka
člen RCC
Posts: 590
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:28 am
Location: Rovinka
Contact:

Post by Mondrejka » Tue Oct 14, 2008 4:56 pm

Aby aspon jeden prispevok bol k teme:
Zatial som R8 na predaj v dobrom stave nevidel ale citam vela inzeratov tak ked najdem urcite to sem dam.

Idem dalej googlit ci sa nieco nenajde.
Clen RCC klubu R5 GTE 1,7i (1988) do 6/2007 momentalne s vozidlom od skupiny Renault.

User avatar
-=Mike=-
člen RCC
Posts: 1216
Joined: Thu Aug 04, 2005 10:46 pm
Location: Slovensko
Contact:

Post by -=Mike=- » Tue Oct 14, 2008 9:47 pm

No monitor vidim, zvladne vela...
Dam to na spravnu mieru..
Pepe-k moj viac rocny kamarat predava R8.. Je to jeho oblubeny model od Renaultu.. Ale jeho vasen je R5 GTE a sportove modely.. Nikdy nepovedal, ze nechce uz R8.. Len je lepsie nech sa preda, ako keby mu stala v garazi..
Preto som mu sa rozhodol pomoct a zavesil to na forum.. Je ale ironia osudu, ze sa tu stretnu obaja majitelia jedneho auta a este toho, ktore sa predava dalej.. A to preto, ze zrejme nemali cas, prostriedky a sily na renovaciu.. Ale auto radeji predali alebo garazovali..
Auto je v stave ako ho kupil.. Stav auta je k 40 rocnemu autu asi normalny, kedze zrejme je, ze ked si dnes niekto kupi nove auto neberie ho ako veterana ale sluzi mu v beznom zivote.. Je sice pekne, ze nejaky pocet aut tu dobu prezije.. A je zrejme to aj na stave..
Je zbytecne sa hadat, co a kto tomu autu udelal..A ci sa neco opravilo nebo ne.. Ja tiez neviem aky ma povod moja R8 a ci nechytila 3x obrubnik a 5x dive prasa..
Dalsia vec je, ze sam mi Pepe-k nedal vsetky informacie a ja som sa ho tiez nepytal.. Tu cenu 10t ck dal preto, ze je to cena s ktorou sa da hybat a nieje fixna.. Je to typycke na predaj auta, ze niekto da cenu vyssiu.. Aby mohol znizit..
Napriklad ja sam si svoju R8 hodnotim na predajnu cenu 50tisic a je to aj "citova cena".. a to auto mozno nepredam..
Nebudu tu pisat dalej.. Auto uz ma nejakych zaujemcov.. Tak je hlavne, ze skonci v rukach dobrych a bude raz to auto medzi nasimi na zraze.
Renaultu zdar a odomna ospravedlnenie..
peace
R8,R12,Twingo

pedro
člen RCC
Posts: 747
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:39 am
Location: Bratislava

Post by pedro » Tue Oct 14, 2008 10:15 pm

AMEN :wink: :D
Renault 8 1132, r.v. 1968, modra "Gordini replica"
Renault 8 1130, r.v. 1964, biely
Saab 99 Turbo, r.v. 1979, belasy

User avatar
-=Mike=-
člen RCC
Posts: 1216
Joined: Thu Aug 04, 2005 10:46 pm
Location: Slovensko
Contact:

Post by -=Mike=- » Tue Oct 14, 2008 10:18 pm

Image
R8,R12,Twingo

Post Reply