23. sraz Renault Clubu Česká republika 4.9. - 6.9.2009

Viete o nejakom zraze alebo organizujete zraz ktorý sa týka Renaultov alebo youngtimerov? Alebo ste za zúčastnili nejakej zaujímavej akcie? Dajte nam vedieť...

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

23. sraz Renault Clubu Česká republika 4.9. - 6.9.2009

Post by Majmajko » Mon Aug 10, 2009 8:20 pm

Program:

pátek:

příjezd a ubytování, seznámení s programem srazu

20:00 slavnostní zahájení srazu

21:00 rozprava před startem a start OZ (ještě jsme mu nevymysleli jméno)

sobota:

8:00 snídaně

9:00 zahájení soutěžního dne

10:00 první jízda zručnosti a soutěž pro děti

12:30 oběd

13:30 spanilá jízda

15:00 krocení vehiklu, pokud přežije páteční orienťák a Orienťák

18.30 pokračování v soutěžích

??:00 po dojezdu do cíle: pití, povídání

neděle:

ráno, jak kdo vstane po náročné noci

12:00 vyhlášení výsledků a předání cen poskytnutých našimi partnery

14:00 klubová veteránská testace

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Mon Aug 10, 2009 8:42 pm

Veni Vidi no Vici bohužiaľ je to stále rovnaké bez nápadu a bez ozajstnej zábavy ktorá tam aspoň večer ešte dva roky dozadu panovala. :cry:
Teraz každý vlezie do krčmy a hurá nasávať.
Človek aby prešiel cez tisíc km začal hneď jazdiť po okolí a v sobotu zase celý deň zabil jazdami z čoho je najkrajšia asi len spanilka. Keď človek odmietne jazdiť ale napríklad by si rád vyskúšal vedomostný test tak ho odbijú, že ten dostanú len tí účastníci čo sa vrátili orientačného závodu :? A keď už by sa rád porozprával s priateľmi aspoňv nedeľu tak všetci už odišli alebo vyspávajú opicu a pripravujú sa na odchod po 12 hodine. Takto si ja nepredstavujem oddych na zraze a vážne rozmýšľam že na ten zraz po prvý krát od roku 2005 dobrovoľne nedorazím :idea:
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Tue Aug 11, 2009 6:37 am

fu ha ja zas ze konecne sa tam dostanem aj ked terminov je poriadne na husto....

User avatar
Jan Kalina
Posts: 306
Joined: Wed Aug 10, 2005 4:24 pm
Location: CZ-královéhradecko

Post by Jan Kalina » Wed Aug 12, 2009 2:25 pm

Pokaždý jiný a přesto stále stejný. Ano, trochu máš Roberte pravdu. Jistý negativní (nebo spíš možná unavený?) ohlas na program srazů jsem již na jarním srazu od pár lidí zaregistroval a tlumočil jej na místa nejvyšší. Jestli se něco změní nebo ne, a bude-li to ku prospěchu a spokojenosti většiny nebo ne, to se může hodnotit až později.
Pokud zde budu zastávat svůj soukromý názor a pohled na věc, jednotlivý disciplíny mi jsou úplně volný, nejezdím na srazy s úmyslem něco vyhrát a být první v čemkoliv. Ani jsem se nikdy neúčastnil žádný ankety o ceny - přišlo by mi to nefér být vylosovaným výhercem nějaké ceny za x peněz vůči ostatním, kteří se aktivně účastní všech disciplín a nic nevyhrajou, byť se snaží třeba být jen lepší než kamarád se stejným autem. Občas se nechám někým ukecat a zúčastním se orienťáku či čumjízdy jen jako spolujezdec, eventuelně na jaře jsem chtěl být na letišti rychlejší jak ty :D Ani už nejezdím na srazy za účelem vidět tam nějaký pěkný nebo zajímavý auta - takový tam až na výjimky bohužel už vůbec nejezdí a v celým kempu to vypadá jak na parkovišti u každýho supermarketu ve městě. Jinak ale jezdím na srazy pouze a jedině za účelem setkat se s lidma, který mají podobnou úchylku jak já. S některýma se vidím jen na srazech, s některýma se vidím i mimo srazy docela často - a přesto se nenudíme. Sraz si prostě uděláme takovej, jakej sami chceme.
Je fakt, že společná zábava mimo soutěže se trochu vytratila - asi to bude tím, že dřív jezdila na srazy převážně stále stejná skupina lidí - na jarním bylo tolik nováčků, žes tam skoro potkával jen cizí lidi a nováčci se zas tak osobně ještě neznají.
Když jsem začínal jezdit na srazy (první 2002 na podzim, na otočku na chvilku, 5ka byla v servise a já jel nerenaultem), jel jsem vždy jen v sobotu dopoledne tam a odpoledne zpět. S přemístěním srazů z Jičína do Mělníka jsem jel prvně na sobotu i neděli a už mnoho srazů jezdím od pátku do neděle. A přestože se aktivně soutěží neúčastním a přestože srazy neorganizuju, tak už musím kostatovat, že od pátku do neděle je času málo a nestačím probrat s každým to, co všechno bych chtěl, s některými se stihnu sotva pozdravit.
Co z toho plyne? Že ikdyby se nic nezměnilo a srazy měly pro mě stále stejně nudný (nebo spíš uspěchaný?) program, pokaždý se na daší sraz budu zase těšit, pokaždý se budu těšit na lidi, který tam potkám :) Dej si třeba do jara pauzu a zkus to pak taky tak :)

Mimochodem, do krčmy nikdo nevleze, protože ve 21:50 každýho vyhánějí, že ve 22:00 zavírají :? Ale nic nebrání posedět venku u chatek do časných ranních hodin, grilovat masíčko a popíjet vínečko či něco jinýho, všax u naší chatky byl taky :D (v Mělníku i v Jičíně)
Honza
R20 TS 2.0 82/R20 Turbo-D 2.1 83/R25 V6Turbo 2.5 86/R25 Turbo-DX 2.1 85/R25 V6Injection 2.7 85/Express 1.4 8?/Express 1.9d E3/R25 V6Injection 2.9 87,88/Fuego 2.0GTX Automatic 83/Fuego 2.2GTX 85

pedro
člen RCC
Posts: 747
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:39 am
Location: Bratislava

Post by pedro » Wed Aug 12, 2009 4:33 pm

Takze vam vsetko zjedol a vypil a este sa stazuje...no to je vrchol :lol: :lol: :lol:
Renault 8 1132, r.v. 1968, modra "Gordini replica"
Renault 8 1130, r.v. 1964, biely
Saab 99 Turbo, r.v. 1979, belasy

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Wed Aug 12, 2009 7:30 pm

Teraz si na to kápol Honza, ja som na zrazy jazdil takisto len kvôli ľuďom ako ty, ktorých som poznal a kvôli ktorým sa oplatí ísť takú diaľku.
So Super 5 si tam pripadám ako atrapa, všetko okolo sú nové autá, tých starých je málo pramálo a na spoločných fotkách či videách nás zámerne nikto nefotí a nekameruje :roll:
Aj keby som šiel o rok ten blbý Mělník je ďaleko, to radšej pôjdem na zraz Renault Clubu Praha a stretneme sa tam :wink: Je to škoda, lebo od ďalšieho roku má Pomněnka vstupné zdarma :)
Alebo ak náhodou prídem tak na jednom aute s Mandarkom ale aby som sa tam ešte niekedy trepal so svojím autom, to asi nie. Jedine že by Johan rozpredával svoju R5 :lol:

pedro: vypil som jeden pohár vína a zjedol to čo som si k stolu priniesol vlastné, rožky, veselú kravu a minerálku :wink:
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
Jan Kalina
Posts: 306
Joined: Wed Aug 10, 2005 4:24 pm
Location: CZ-královéhradecko

Post by Jan Kalina » Wed Aug 12, 2009 11:22 pm

Víš, kdybysme si ve víc lidech řekli, že starým autem mezi nový nepojedem, pak by to nevypadalo jinak, než že by se majitelé těch novejch plechovek předháněli jen v tom, jestli je ta jejich laguna lagunovatější než ta vedlejší apod. - brrr, děsná představa :x Takže i v malým počtu je třeba tam trošku zamíchat kartama, samo že čím víc, tím líp :P Letos jsi tam sám 5kou nebyl přeci - ještě 5kou přijel Milan Havlát, Honza Klika, Martin Trsek kabriem. Co jsem měl říkat já když jsem jezdil 20kou, to jsem byl za megaexota :lol: Pětadvácou jezdím teď jen proto, že je to auto ve stavu, kdy je škoda ho neukazovat a Robert tam už nejezdí, aby s ním jel on. Až bude nějaká 20ka dodělaná aby nedělala ostudu a papírově už v pořádku, zas to někdy prostřídám a budu zase za exota, už se na to těším :D
Robo, kdyby jsi toho zjedol a vypil u nás víc, třeba by ses tohoto srazu už nemohl dočkat a jel tam s týdenním předstihem :lol: Maso jsme grilovali obě noci skoro do svítání a vždy zbylo , pití taky bylo nadbytek, nebylo třeba se upejpat, to si pamatuj i pro příště :) U naší chatky budeš vždy zvaným hostem a to platí i pro ostatní - u chatky s větším počtem R21 (4+) bude zase grilování a kdo budete chtít, můžete se přidat :wink:
Honza
R20 TS 2.0 82/R20 Turbo-D 2.1 83/R25 V6Turbo 2.5 86/R25 Turbo-DX 2.1 85/R25 V6Injection 2.7 85/Express 1.4 8?/Express 1.9d E3/R25 V6Injection 2.9 87,88/Fuego 2.0GTX Automatic 83/Fuego 2.2GTX 85

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Thu Aug 13, 2009 12:03 am

Ale toto nás čaká a je to bohužiaľ blízka budúcnosť :? Pozri kto prispieva na RCČR a keby si to chcel spriemerovať tak zistíš, že tam prispieva okolo 80 percent užívateľov čo má modernú haraburdu (Megane, Laguna, Espace). Veľa z nich emigrovalo z R19, R21, R25 do nových áut. A už sa to vezie, prihlásim sa a 90 percent príspevkov len preletím a vôbec im nevenujem pozornosť.

No ono hlavnou príčinou bolo to, že som mal na druhý deň odšoférovať Prágl - Most a potom domov čo by nebola sranda keby som si večer predtým pri chatke dal do nosa :)
Takže užívať si s vami budem ale len z piatka na sobotu. Resp. keď bude šoférovať Tonda tak kľudne aj zo soboty na nedeľu :mrgreen:
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
Jan Kalina
Posts: 306
Joined: Wed Aug 10, 2005 4:24 pm
Location: CZ-královéhradecko

Post by Jan Kalina » Thu Aug 13, 2009 1:52 am

No ono na fórum k nám nechodí třeba 21káři, protože mají svůj vlastní "klub" - ale aspoň se mi daří celkem úspěšně je verbovat na srazy a jiný akce. Taky tam nechodí už ani 5kaři, protože mají taky svůj vlastní "klub" - a tady bys měl trošku zapojit svoji iniciativu, protože tam jsi myslím aktivní - dotáhnout je taky na srazy, né abyste si hráli na svým písečku separátně. Protože kdo jiný než ty jezdí krom srazů toho vašeho R5klubu na naše (a nebo i RCC) srazy? (a Milana Vodu nepočítej, ten jezdí všude) Nikdo. Se pak nediv, jak málo 5ek přijede na sraz RCČR. Zkus těm srazům tam dělat trošku osvětu jako to já dělám u 21kářů a určitě by to nezůstalo bez odezvy. Však i 5kaři jsou jistě někteří kousek od Mělníka.

Někteří vyměnili starší za novější, ale někteří zas pokukují po starších. A zas je to i o tom, že když zanedbáme tu osvětu, nebude mít chuť do toho jít ten, který se rozhoduje, jestli si má něco takovýho na volný čas pořídit nebo udržovat při životě již něco v garáži, nebo ne. No a podle toho to pak bude vypadat na srazech :)
Honza
R20 TS 2.0 82/R20 Turbo-D 2.1 83/R25 V6Turbo 2.5 86/R25 Turbo-DX 2.1 85/R25 V6Injection 2.7 85/Express 1.4 8?/Express 1.9d E3/R25 V6Injection 2.9 87,88/Fuego 2.0GTX Automatic 83/Fuego 2.2GTX 85

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Thu Aug 13, 2009 7:15 am

Moja zena nieco vravi o dovolenke ... vysvetlujem jej ze more je aj v Melniku :-)
Sice terminovo je to v tom case dost nahustene.... no bojejeme s dcerou za jasne ciele

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Thu Aug 13, 2009 11:21 am

Áno Honza, teraz si kápol na kameň úrazu. Prečo majú R21 vlastný klub. ? Prečo majú R19, Megane, Laguna, Safrane, Clio a aj my R5 vlastný klub ? Lebo to na fóre RCCR neklapalo podľa ich predstáv :idea:
Samé zákazy, locky, presúvania tém, neprehľadná technická sekcia a nesmierny bordel v bazáre .... Až časom sa dala dohromady aspoň technická sekcia.
Preto sa všetka diskusia presunula inde a na časy kedy som sa po 24 hodinách prihlásil na fórum a našiel 800 nových príspevkov sú dávno preč :cry: Ja som osvetu robil ale bolo to ako hádzanie hrachu na stenu. A ty asi aj vieš prečo, chlapci nezabudli ako nepekne sa RCČR zachovalo keď tam dali oznámenie o novom fóre :idea: Čo sa týka osadenstva, jediný Johan je relatívne blízko Mělníka. Potom ešte Rosťa z Prostějova ktorý na RCČR zrazoch bol. Luuni s päťdverovou GTT je tiež blízko Prostějova. Pepe-K je zase z Brna. To je asi tak všetko. Chlapci z Luhačovíc a Zlína tam merať cestu nebudú. Väčšina z nich by tam nenašla svoju zábavu a tou sú slalomy v ktorých sú vynikajúci. Viktorov názor na šprinty poznáš takže nič z toho. Aby si to chápal, väčšina z nás upravuje a vylepšuje svoje auto tak aby bolo podvozkovo najlepšie a motoricky najrýchlejšie. No RCČR neponúka jedinú disciplínu kde by sme svoju námahu mohli ukázať.
Slalom na letisku je snáď tým prvým dobrým krokom, uvidíme ako to pôjde ďalej. Vedomostný test je síce dobrý ale orientačný závod kvôli nemu nepôjdem. No a disciplínu ála poznej R5 alebo aspoň všeobecne poznej Renault tam takisto nemáme. O vstupnom sa baviť nechcem, na R5 zraz môžeš prísť s ľubovoľným autom a za 150 Kč sa zúčastniť všetkých súťaží pričom v cene je aj celodenné občerstvenie.
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
Jan Kalina
Posts: 306
Joined: Wed Aug 10, 2005 4:24 pm
Location: CZ-královéhradecko

Post by Jan Kalina » Thu Aug 13, 2009 3:56 pm

(kluci zdejší moderátorský mi to doufám prominou, ale tyto OT příspěvky dost souvisejí s tím, kdo a proč jezdí nebo nejezdí na srazy)

To že na fóru netolerujeme vulgární styl diskuze je snad špatně? Nechodí k nám jen puberťáci, kteří jinak asi mluvit ani psát neumí. Jestliže se někdo ptá na věc, která se již několikrát opakovaně na fóru v minulosti řešila, mám to ponechat bez povšimnutí, aby tam bylo 10 stejných otázek v deseti různých vláknech za sebou a v každém z těch vláken jen kusá informace vedoucí k vyřešení toho problému? Mám ponechat v Diskuzi vyloženě technický vlákno a naopak v Technický sekci rozvášněnou diskuzi o lagunovatosti nejlagunovatější laguny nebo inzerát o rozprodávání auta na ND? Není tohle právě ta tebou zmiňovaná nepřehlednost některých sekcí fóra?
Kolik vás každý den chodí na fórum R5klubu? 5? 10? A bavíte se jistě převážně jen o 5kách. Na fórum RCČR chodí denně mnohonásobně víc uživatelů se záběrem tak říkajíc od Bacha po Vlacha. V tomhle objemu se musí dodržovat nějaký řád a pořádek, jinak nastane absolutní nepřehlednost, o jaký se ti nezdálo ani v nejčernějších 5kových snech.
K tomu tehdejšímu incidentu - proč píšeš cituji "chlapci nezabudli ako nepekne sa RCČR zachovalo keď tam dali oznámenie o novom fóre"? Proč nenapíšeš Viktor Kazda a Jan Kalina se k nim nepěkně zachovali? Takhle by to bylo v tomto pojetí správně totiž. Ale ono to je trošku jinak. Někteří 5kaři prostě neskousli, že je fórum moderované, má nějaká pravidla a že se tam nemůžou bavit jak v putice 4.cenový skupiny. Založili si tedy vlastní stránky s fórem a ostatní 5kaře přetahovali k nim na jejich nové fórum. Vžij se do majitele firmy, jejíž zaměstanec odmítá plnit nějaký vnitřní předpis, třeba chodit čistě a upraveně oblečený do práce. Uteče, založí vlastní firmu se stejným zaměřením a odlákává ti další zaměstnance k sobě na to, že u něho můžou chodit do práce i ve špinavých a roztrhaných kalhotách, protože je to pohodlnější - a samozřejmě ti ta konkurenční firma ubírá kšefty, protože v době kdy každý korunu 10x otočí a hledá kde ušetřit, je levnější o to oblečení. A ruku na srdce - budeš jako majitel firmy, kde si zakládáš na nějaký úrovni a řádu, mít rád ty bývalé zaměstnance stejně jako v době, kdy dělali u tebe? A tehdy to bylo tak, že ti někteří 5kaři nedělali nic jinýho, než že vkládali do našeho fóra odkazy na jejich nový web a vyzývali 5kaře, ať jdou tam - a jejich reakce na upozornění o porušování pravidel rozhodně slušnými výrazy neoplývali. Rovněž se vyjadřovali nevybíravým způsobem o RCČR jinde, převážně na jejich fóru. Ale rozumy a manuály, to by chtěl sosat ze stránek RCČR každý. A podobná anabáze byla s lidma okolo Safrane. Pokud jde o R21club, je to trošku jinak - jeho admin kdysi koupil BX, založil si tedy BXclub. Prodal, koupil Nevadu, založil R21klub. Nikdy neřešil, jestli něco už je nebo není - udělal si to ze svýho nápadu kvůli svýmu autu. Klub to je absolutně nekonfliktní, asi taky proto, že to tam hlídám.. (zde by se slušelo nějakýho veselýho smajlíka, ale na smajlíky nemám v tomhle příspěvku chuť, někdy jindy). R25club byl primárně vytvořen jako pilotní projekt "multiklubu", tento konkrétně pro omezený okruh lidí zaměřených pouze na R25, původní filozofii jsem naboural já s 20kou, a od doby, kdy jsem tam z osobních důvodů přestal být aktivní, je ten klub mrtvý. O ostatních nic bližšího nevím, protože je nanavštěvuju.
Abych to tedy všeobecně shrnul, jestliže kohokoliv příspěvek obsahuje primárně odkaz na jiný web se záměrem nalákat a přetáhnout uživatele, takový příspěvek mažu automaticky (nebo alespoň odkaz v něm, jestliže příspěvek obsahuje i něco věcného k tématu, kam je umístěn).
Jak víš, že by si na těch našich srazech ostatní 5kaři nenašli zábavu? Já se taky těch soutěží neúčastním a zábavu si najdu, a nejsem sám. Z hlavy nevím který to byl sraz, ale v Mělníku bylo jednou přes 10 5ek. Na jiným se zas sjeli ve velkým počtu Twingaři, v Jičíně nás bylo jednou s R25 11 a za půl roku myslím 13x R21. Ty z Prešova jezdit x set km můžeš a oni z Brna či okolí do čech ne? I kdybyste se třeba 5kaři domluvili a do Mělníka nebo Jičína jeli společně 1x za 2 roky se aspoň ukázat.. Ale nikdo nikoho přemlouvat nebude - jen je pak trošku nefér si stěžovat, nikdo nikoho odnikud nevyháněl.
Vím že jsem si na fóru udělal pár nepřátel, mrzí mě to, ale to už je život, s každým si holt nepadneš kolem ramen. Naštěstí je to ale mizivá menšina a přátel je mnohem mnohem víc - a s těmi se rád vídám na srazech.
Honza
R20 TS 2.0 82/R20 Turbo-D 2.1 83/R25 V6Turbo 2.5 86/R25 Turbo-DX 2.1 85/R25 V6Injection 2.7 85/Express 1.4 8?/Express 1.9d E3/R25 V6Injection 2.9 87,88/Fuego 2.0GTX Automatic 83/Fuego 2.2GTX 85

User avatar
Mario Horak
člen RCC
Posts: 769
Joined: Wed Apr 12, 2006 11:00 am
Location: Bratislava

Post by Mario Horak » Thu Aug 13, 2009 8:48 pm

Ale Honzo: Ty si snáď ani nepriateľa urobiť nedokážeš. :D
Podľa môjho názoru sú zrazy RCČR na vinikajúcej úrovni. Je pravda, že už tam dlhšiu dobu s Madinou absentujeme, ale snáď nám to konečne vyjde.
Renault R5 GTE, Renault Caravelle

User avatar
Jan Kalina
Posts: 306
Joined: Wed Aug 10, 2005 4:24 pm
Location: CZ-královéhradecko

Post by Jan Kalina » Thu Aug 13, 2009 9:32 pm

Jo Mário, to by si sa divil, koľko mi ich nemôže prísť na meno :oops: Ale těch druhých bude doufám na sraze většina, těším se na vás :D
Honza
R20 TS 2.0 82/R20 Turbo-D 2.1 83/R25 V6Turbo 2.5 86/R25 Turbo-DX 2.1 85/R25 V6Injection 2.7 85/Express 1.4 8?/Express 1.9d E3/R25 V6Injection 2.9 87,88/Fuego 2.0GTX Automatic 83/Fuego 2.2GTX 85

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Thu Aug 13, 2009 11:43 pm

Ty vieš Honza, že mne osobne nikdy nešlo o vulgárnosti. Aj keď priznávam že mám svoje dni kedy by som príslušných dementov a podvodníkov roztrhol ako hadov. To ostatné je bohužiaľ pravda no ako sa hovorí, všetkého veľa škodí aj prílišného upratovania. Samozrejme to neznamená nechať to neriadené. Ale ako sa asi tvári človek ktorý je "natvrdlejší" napíše prvý a jediný svoj príspevok do zlej sekcie a ten príspevok mu odtiaľ zmizne alebo sa premiestni bez toho aby ostala jeho tieňová kópia ?
Nikto učený z neba nespadol, mne sa tiež občas podarilo dať príspevok do zlej sekcie, Honza Ul keď začínal deto.

Ja neviem kto stál za incidentom na strane RCČR a teda nechcem označovať konkrétne osoby. Ja poznám zloženie R5 klubu a poviem ti že sa to kultúrou proti RCČR veľmi nelíši a k putike 4 cenovej to má ďalej než ja do kariéry pilota F1. :) Vulgarizmy u nás nepadajú a keď sa občas nejaký pritrafí tak sa nič nedeje. (To občas je cca. raz za mesiac).

To čo píšeš o firmách je niekde úplne inde, R5 klub je neziskové spoločenstvo s obmedzeným množstvom fanúšikov ktoré funguje podobne ako tisíce takých klubov.
Medzi tými klubmi platí niečo ako výmena reklám. Kluby A majú bannery klubu B a klub B má bannery klubu A. Keď teda užívateľ nenájde to čo hľadal v klube A tak vie, že sa má obrátiť na klub B. Tak sa neraz stane, že jeden klub má bannery desiatich iných klubov a vie, že jeho bannery sú na oplátku zobrazované v každom jednom z tých klubov. Nikto z nich v tom nevidí konkurenciu ale spoluprácu. :idea: Lebo len vtedy keď budeme držať pohromade sme silný :idea: Pokiaľ sú samostatné kluby (Clio, R5,R19,R25,Safrane) konkurenciou pre RCČR a ľudia k tým klubom odchádzajú tak to znamená, že chyba je niekde v RCČR a nemá tým užívateľom čo ponúknuť (adekvátnu náhradu. :idea: )

K tým odkazom, slušný odkaz so znením "Dobrý den, dovolujeme si Vás pozvat na náš nově vytvořený klub se zaměřením pro příznivce R5
http://r5.911customs.cz/ Těšíme se na Vás. "
by sa nemal mazať. Do toho ma ale nič nie je, našťastie nie som moderátorom RCČR. :idea: Toto bola podľa Vás "konkurencia" bol to jeden príspevok v jedinej sekcii.

Bóďa nosil 6 mesiacov v podpise 35 kb flash aplikáciu s veľkosťou 200x800 "Máte rádi Sadrane. Jste opravdový fanda. Navštivte nás na www.safrane.org. Okrem neho niečo podobné nosil aj Nevim.
Toto bolo zobrazované v každej téme do ktorej niečo napísal :idea: Konkurencia mnohonásobne väčšia s omnoho väčším pokrytím.

Keď sa na fórum registroval chlapík a pozval nás na www. inzeratyzdarma.cz/ tak sa to nezmazalo, Viktor ho dokonca pochválil že akú si dal námahu že kvôli reklame prečkal zdĺhavý registračný proces a do topiku sme sa mohli všetci slobodne vyjadriť.

O nejakom vyzývani, poďte k nám nechoďte na RCČR nič neviem, v google histórii som našiel len ten jediný príspevok ktorý bol dvakrát krátko po sebe zmazaný. O tom vyjadrovaní viem a úprimne, nečudujem sa im. Negatívna reakcia nevyvolá nič iného len ďalšiu negatívnu reakciu. Keby zakladali druhý Renault klub ako priamu konkurenciu tak by som do istej miery chápal vaše obavy. K manuálom na RCČR - máte ich pramálo len čo ja viem a čo sa týka R5,R9,R11,R25,Fuego,Clio1 :D
Keď to zoberiem s principiálneho hľadiska tak R21 a R25 klub vznikly rovnako ako R5 klub. Aj tam stál za jeho zrodom človek, ktorý mal (a má dodnes R5) takisto neriešil či niečo podobné existuje urobil to kvôli R5. :idea: Ten klub nás spojil s novými ľuďmi, ktorý sa na RCČR nikdy nezaregistrovali (aj keď o ňom vedeli).
Na ten zraz sa pamätám, bola sľúbená osobitná disciplína pre R5, hovorilo sa o nej aj na fóre a ....... skutek utek.
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

Post Reply