23. sraz Renault Clubu Česká republika 4.9. - 6.9.2009

Viete o nejakom zraze alebo organizujete zraz ktorý sa týka Renaultov alebo youngtimerov? Alebo ste za zúčastnili nejakej zaujímavej akcie? Dajte nam vedieť...

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Fri Aug 14, 2009 6:49 am

Super chalani uz mam 1/2h pracovnej doby zasebou.....

Honzo :arrow: pekne hovoris ale z tou "firmou" by som to skor videl ako Anarki to je krajsie....

No a teraz to skrate, kto zvas tam ide?

roman r25tx
Posts: 8
Joined: Thu Oct 23, 2008 10:46 pm
Location: Praha
Contact:

Post by roman r25tx » Sun Sep 13, 2009 10:43 pm

Anarki wrote:Ale toto nás čaká a je to bohužiaľ blízka budúcnosť :? Pozri kto prispieva na RCČR a keby si to chcel spriemerovať tak zistíš, že tam prispieva okolo 80 percent užívateľov čo má modernú haraburdu (Megane, Laguna, Espace). Veľa z nich emigrovalo z R19, R21, R25 do nových áut. A už sa to vezie, prihlásim sa a 90 percent príspevkov len preletím a vôbec im nevenujem pozornosť.

No ono hlavnou príčinou bolo to, že som mal na druhý deň odšoférovať Prágl - Most a potom domov čo by nebola sranda keby som si večer predtým pri chatke dal do nosa :)
Takže užívať si s vami budem ale len z piatka na sobotu. Resp. keď bude šoférovať Tonda tak kľudne aj zo soboty na nedeľu :mrgreen:

Čau Robo.

Já ale z R25 přestoupil nedobrovolně do R Megana Grandtoura a aby to nebylo všechno máme z novým renaulťakem mou R25tx on R25V6 a čeká nás renovace R8 a R25 už taky bude zase jako nová.

Image Image

Post Reply