Renault depozitár - Francúzsko

Viete o nejakom zraze alebo organizujete zraz ktorý sa týka Renaultov alebo youngtimerov? Alebo ste za zúčastnili nejakej zaujímavej akcie? Dajte nam vedieť...

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

Ondro
člen RCC
Posts: 15
Joined: Wed Oct 07, 2009 10:09 am
Location: MI/BA
Contact:

Re: Renault depozitár - Francúzsko

Post by Ondro » Wed Oct 10, 2012 11:50 am

Takže dostal som ďalší mail z Renaultu, v ktorom pani Rajcová hovorí, že zatiaľ to nemá potvrdené, ale malo by to byť realizovateľné. Zatiaľ sa pýta, o akom počte ľudí sa bavíme. Takže ja iba dodám, že si to skúste už všetci čo najskôr definitívne rozmyslieť a každý, kto chce ísť, nech to sem dajme tomu do zajtra záväzne napíše...

Ondro
člen RCC
Posts: 15
Joined: Wed Oct 07, 2009 10:09 am
Location: MI/BA
Contact:

Re: Renault depozitár - Francúzsko

Post by Ondro » Wed Oct 10, 2012 12:26 pm

No chlapci, tak nič z toho. Práve prišla odpoveď. Momentálne to tam prerábajú a najskôr sa tam bude dať ísť možno až na jar :( Oficiálne teda týmto ukončujem operáciu "Depozitár".

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Re: Renault depozitár - Francúzsko

Post by Majmajko » Wed Oct 10, 2012 12:29 pm

:evil: :evil: :evil: :evil: :oops:

pedro
člen RCC
Posts: 747
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:39 am
Location: Bratislava

Re: Renault depozitár - Francúzsko

Post by pedro » Wed Oct 10, 2012 3:32 pm

Podla mna strajkuju :wink:
Renault 8 1132, r.v. 1968, modra "Gordini replica"
Renault 8 1130, r.v. 1964, biely
Saab 99 Turbo, r.v. 1979, belasy

Milan Voda
člen RCC
Posts: 139
Joined: Tue May 10, 2005 10:51 am
Location: Brno
Contact:

Re: Renault depozitár - Francúzsko

Post by Milan Voda » Wed Oct 10, 2012 8:22 pm

Byla doba, kdy jsem Vám amatérské video z Flins v délce cca 1 hod pouštěl na srazu a Vy jste se stejně bavili o něčem jiném a teď bulíte, že až příští rok. Letos by to bylo nahonem, tak bude více času.

Trošku popíšu akci, které jsem se účastnil i já a v programu byla prohlídka ve Flins.
Jelo se Traficem a ten to v pohodě po německých a francouzských dálnicích zvládal ( vlastně oba dva) V každém bylo 9 lidí, já bych se přimlouval za 8, to místo vpředu mezi řidičem a spolujezdcem je opravdu úzké.
Vyjelo se ve čtvertek kolem 5 hod z Prahy ( my jsme proto v Praze spali) a Paříži jsme byli v 17 hod a hodinu jsme byli v zácpě, než jsme dojeli na ubytovnu v Paříži, tenkrát stála jedna noc cca 50 E. Jak dnes nevím. Pátek návštěva Flins a odpoledne společná prohlídka jednoho interaktivního technického muzea s minimální částkou za vstup 3E ?. Večer , no ten stál za to --"-vole, puč mi kilo "...je z té doby...sobota prohlídka Paříže - Eifelovka, Invalidovna, šánzelizé a výstava Alpin v prodejně Renaultu tamtéž včetně večerní prohlídky Montmártru. Nedělé ráno odjezd domů přes Plzeň, Prahu, v Brně stihal Anarki kolem 9 večer rychlík do Košic..že? Pozor na neděli...vše bylo zavřené..obchody komplet, obchoďáky...vše....jen benzinky na dálnici.
Tak to je, když jedete autem...dva dny cesta..jeden den tam...druhý zpět a aspoň 2 -3 kluci co se střídali v řízení.

Určitě bych nejel jen na otočku, i když to bude letecky, jeden den bych na Paříž určitě dal.

Jeden nápad, co tak jet s cestovkou a místo jejich projížděk po Paříži pronajmout tam auto a jet do Flins. Cestovka doveze, ubytuje.....i nasnídá...je opět celý den či noc v autobuse na cestě..
Pohledám nějaké videa, Avantime club z Francie tam asi loni byl a mají něco na YOUTube....zkuste zadat RenaultFlins a něco vypadne.
Les Miniatures
R Safrane RXE V6 3,0, R 5 GTE Blue rider
a dalších 545 ks na http://www.autosalon.cf.cz

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Re: Renault depozitár - Francúzsko

Post by Majmajko » Thu Oct 11, 2012 6:18 pm

Kto zisti cestovku?

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Re: Renault depozitár - Francúzsko

Post by Majmajko » Mon Oct 22, 2012 7:57 pm

Ondro wrote:No chlapci, tak nič z toho. Práve prišla odpoveď. Momentálne to tam prerábajú a najskôr sa tam bude dať ísť možno až na jar :( Oficiálne teda týmto ukončujem operáciu "Depozitár".
Ondro neukoncujes operaciu :arrow: :wink: len sa ti posuva cas v ktorom to sledujes :!: a davas nam hned vediet ze to je pripravene :!: :!: :!:

petrmaj
Posts: 26
Joined: Sun May 27, 2007 10:43 am

Re: Renault depozitár - Francúzsko

Post by petrmaj » Tue Jun 27, 2017 8:40 pm

Nazdar chlapi,

jak se máte?
Prosím, dotaz. Z klubu jsem byl pověřen zkusit oslovit depozitář ve Flins a jet se tam letos na podzim společně podívat:)
Máte, prosím, na ně nějaký kontakt?

Díky, P.

User avatar
matus
člen RCC
Posts: 2091
Joined: Wed Mar 09, 2005 7:43 pm
Contact:

Re: Renault depozitár - Francúzsko

Post by matus » Wed Jun 28, 2017 8:41 am

Nazdar.

Pokial sa dobre pamatam, tak mi sme to riesili cez Slovenskeho importera, cize priamy kontakt nebudeme mat. Tebe by som asi odporucal to iste, oslovit priamo ceskeho importera.
A takisto sa pamatam, ze pred dvoma rokmi nas odbili ze prestavuju a minuly rok nas odbili nejak tak, ze "prehliadky nerobime" alebo nieco v podobnom duchu.

Tak drzim palce, nech to aspon Vam vide. Keby sa to podarilo a potrebovali by ste naplnit autobus, rad sa pridam ;)
Image
Predseda OZ Renault Classic Club
Renault R8 1130 (1964) -+- R8 1130 (1965) -+- R8 1132 (1967) -+- BMW 528iA (1997) -+- Jawa 50 Pionier (1971)
Pravopis je pre ľudí čo majú príliš veľa času!

User avatar
cigos
Posts: 126
Joined: Wed Jan 03, 2007 11:44 pm
Location: Bratislava
Contact:

Re: Renault depozitár - Francúzsko

Post by cigos » Fri Sep 01, 2017 7:28 pm

hmmm... ja by som sa tiež pridal :wink:

Post Reply