R5 GT Turbo

Tu sa s nami môžete podeliť o svoje rozbehnuté a dokončené projekty.

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

erikson
Posts: 49
Joined: Wed Feb 11, 2009 8:36 pm
Location: Nove Mesto nad Vahom

Post by erikson » Wed Feb 11, 2009 8:39 pm

škoda ANARKI že tolko pozeraš na životnost a prevadzkove naklady,možno by si mal ubrat z opatrnosti a niečo vyskušat,nemusi to byt take zle ako si mysliš,tot môj názor

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Wed Feb 11, 2009 9:47 pm

Peto> myslel som R4 nie R4CV je to ta cervene nasiel som nejake odkazy na forach a smerovali na RTOC

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Wed Feb 11, 2009 10:13 pm

Erikson: To bude tým, že financiami veľmi neoplývam a drvivá väčšina z nich ide do R5 s ktorou potrebujem jazdiť každý deň. Svoje dôvody prečo nemôžem mať druhé auto som ti už písal. :wink:

Myslím, že som ten posledný čo pri R5 pozerá na prevádzkové náklady :D jazdím pre radosť s minimálnou spotrebou 12 litrov a v aute mám financií za ktoré som mohol mať už Clio Sport 2. Takže asi tak.

Svoj pôvodný motor som neopatrnosťou a mladíckou nerozvážnosťou zničil (poškriabané vložky, vypadané piestne krúžky a spol.) takže s motorom čo má 15 tisíc po G.O. som opatrnejší. :idea: Ak by som mal takú garáž a také vedomosti ako ty, určite by som bol menej opatrný :D

Nikde som nepísal, že treba ostať pri sérii, sám skúšam na aute všetko možné aby som získal nejaký ten koník naviac (samozrejme s rozumom a nie tuzingom). Ale keď už by som robil tak vážnu úpravu ako je motor skupiny A tak by som určite zlepšil najprv brzdy a podvozok až potom motor. Nič v zlom, môj osobný názor.
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
Mario Horak
člen RCC
Posts: 769
Joined: Wed Apr 12, 2006 11:00 am
Location: Bratislava

Post by Mario Horak » Thu Feb 12, 2009 11:49 am

Erikson:
Bezpečnosť cestnej premávky je v každom ponímaní prvoradá. Každý by si mal stále uvedomovať, že motoristické hobby je krásne, ale môže ho robiť iba vtedy, kým je živý a celý.
Toto je oficiálne fórum a Anarkiho názory tento fakt pripomínajú, takže u mňa sú jeho príspevky prínosom.

Pokiaľ tu zaznejú výroky Jacquesa Baptistu typu: O brzdy sa starať netreba, ale plynové lanko treba meniť preventívne každých 6 mesiacov. Ide len o vtipy.
Renault R5 GTE, Renault Caravelle

erikson
Posts: 49
Joined: Wed Feb 11, 2009 8:36 pm
Location: Nove Mesto nad Vahom

Post by erikson » Thu Feb 12, 2009 9:36 pm

v cestnej premavke so svojim autom nenajazdim viac ako 500km ročne,všetky kilometre su na uzavretých drahach a okruhoch,ale to je asi zbytočne opisovat,proste som chcel len povedat že ja osobne rad experimentujem a som otvorený každej zmysluplnej prestavbe auta aj s akým takým rizikom jeho poškodenia,ja sa na chybach učim,aj ked ma to niekedy stoji viac prostriedkov než je zdrave ale po druhej stranke mam aspon trošku skusenosti a môžem niekomu zvas poradit čomu sa vyhnut a radšej to neskušat,dakujem za pochopenie,ja tu hladam len sebe podobneho špekulanta

unar
Posts: 2
Joined: Thu Feb 12, 2009 4:17 am

Post by unar » Thu Feb 12, 2009 11:35 pm

erikson
ja som tiez spekulant stale spekulujem co s tymi hrdzavymi vyfukmi :D
zajtra ich spolu odpalime a spravime tomu trochu grady co py na to :twisted:
PNEUTECH všetko pre vaše auto zákasková výroba pieskovanie pneuservis autoopravovna
pneutechsro@gmail.com

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Fri Feb 13, 2009 12:16 am

Ahaho ... silná "PS" úderka ... :lol:

User avatar
Mario Horak
člen RCC
Posts: 769
Joined: Wed Apr 12, 2006 11:00 am
Location: Bratislava

Post by Mario Horak » Fri Feb 13, 2009 7:00 pm

erikson wrote:v cestnej premavke so svojim autom nenajazdim viac ako 500km ročne,všetky kilometre su na uzavretých drahach a okruhoch,ale to je asi zbytočne opisovat,proste som chcel len povedat že ja osobne rad experimentujem a som otvorený každej zmysluplnej prestavbe auta aj s akým takým rizikom jeho poškodenia,ja sa na chybach učim,aj ked ma to niekedy stoji viac prostriedkov než je zdrave ale po druhej stranke mam aspon trošku skusenosti a môžem niekomu zvas poradit čomu sa vyhnut a radšej to neskušat,dakujem za pochopenie,ja tu hladam len sebe podobneho špekulanta
:D V prvom rade mier. Všetci tu máme radi pekne odvedenú robotu (Peťova R5 k nim určite patrí). Sebe podobných špekulantov tu tiež nájdeš včetne mňa aj anarkiho. Na druhej strane pripomienky smerujúce k bezpečnosti sa patrí akceptovať. Aj tak som mimo, lebo anarki písal o životnosti...nechajme to tak. (tu mali byť smajlíci štrngajúcimi s pivom, ale chýbajú) :D
Renault R5 GTE, Renault Caravelle

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Fri Feb 13, 2009 7:18 pm

No neviem ako vy ale mna uz susedia cakaju, tak frcim na to pivko
Jo a zajtra som v NMNV aj Dauphinom

erikson
Posts: 49
Joined: Wed Feb 11, 2009 8:36 pm
Location: Nove Mesto nad Vahom

Post by erikson » Fri Feb 13, 2009 9:55 pm

ja sa samozrejme znikým nechcem znepriatelit,preto som hned povedal že to je len môj pohlad na vec,nikoho nesudim ani nekritizujem,to určite nie,na sobotu sa tešim

User avatar
cigos
Posts: 126
Joined: Wed Jan 03, 2007 11:44 pm
Location: Bratislava
Contact:

Post by cigos » Sat Feb 14, 2009 12:44 am

Tak Erik poslal ďalšiu fotku.
Image

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Sat Feb 14, 2009 7:30 pm

No tak dnes na obeda ako som doziel uz material z posledneho obrazku bol nahodeny na aute....

User avatar
cigos
Posts: 126
Joined: Wed Jan 03, 2007 11:44 pm
Location: Bratislava
Contact:

Post by cigos » Sat Feb 14, 2009 9:40 pm

Áno ,áno Marian veci už boli nahodene na aute. Neviem sa dočkať kedy sa už povozím.

Image
Image
Image

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Sun Feb 15, 2009 2:21 pm

Ja tak Erikson ti zabudol povedat ze poklial toto nedokonci tak budes parkovat tam :-)

Image

User avatar
Pavel Vypler
člen RCC
Posts: 692
Joined: Mon Jun 30, 2008 8:19 pm
Location: Kolín,Česká Republika
Contact:

Post by Pavel Vypler » Sun Feb 15, 2009 3:35 pm

Ze by sa zacalo neco pracovat aj na Dauphince :shock: ??? No ,tak to som zvedav Marian,ako bude vypadat 8) , kazdopadne vam drzim palce a tesim sa,ako tu budu naskakovat foto z Dauphinky :D
Pavel V - http://www.RenaultCarClub.cz

Post Reply