Moja skúsenosť zo značkou Renault a uprava mojej R21...

Tu sa s nami môžete podeliť o svoje rozbehnuté a dokončené projekty.

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

User avatar
Marco
Posts: 51
Joined: Sat Jun 06, 2009 8:43 am
Location: Sliač a Banská Bystrica

Post by Marco » Mon Jun 08, 2009 7:27 pm

Jan Kalina wrote:No právě že máš "pred začatím úprav", ale na fotce je už auto nějak upravený, neamerický, proto se ptám :D Proč jste to poevropšťovali (sakra divný slovo :) ), vždyť Medallionů tu jezdí v původním provedení mnoho. Naopak - světla, masku, nárazníky,...to bych se snažil ponechat, dodá to autu výjimečnost :wink:
Můžeš udělat foto těch věcí, který zůstaly původní? Interiér, palubka,.. Co je to za typ vozu? Můžeš mi opsat prvních 9 znaků z VINu?
Pomaly,pomaly... :D
Pred začatím mojich úprav...tie z 99 nerátam,vtedy to bola prvá fáza a to auto nebolo ešte moje,takže to za svoje úpravy ani nepovažujem.
Menil to oco najmä preto že mal vtedy možnosť spraviť to tak ako to spravil a vyslovene sa mu nepáčili tie americké značky a nárazníky. ;)
A na fotke sú ešte svetlá pôvodné,len smerovky sú zmenené. (aj keď ja už budem mať červeno biele,celé)

A interiér je celý z 21tky,pôvodne tam bol taký bordoví,divný americký,ale momentálne tam mám napchatí aj zo sedačkami kompletne z tej 21.. ;)

A zatiaľ nemôžem nič odpísať,auto stojí v garáži u kamaráta a ja som doma asi 25km od neho... :(


A ešte raz to zhrniem,mám 21tku zo športovím podvozkom a lepším 156 koňovím motorom a karosériou Nevady... ;)

User avatar
Marco
Posts: 51
Joined: Sat Jun 06, 2009 8:43 am
Location: Sliač a Banská Bystrica

Post by Marco » Thu Jul 16, 2009 5:57 pm

Ahojte...

Dávno som sa tu neozval že čo je nové a tak...
Teda ako vždy foto ešte nezverejnujem,až keď bude všetko komplet,ale už je porobený motor,podvozok a z karosérie mám vytiahnuté už prahy a podblatníky no a na 50% dokončené krídlo.
Vyzerá to super už to chce len kopec polystirénu laminátu a vpodstate blatníky.
Čiže roboty ako na kostole. :D


A ešte sa chcem pochváliť,na ďalšie tuningové projekty sme si pridelili konečne trojlitrovú Lagúnku kombi,je to skelet z automatovou prevodovkou a motorom,ale vpodstate základ sa dá použiť nato čo chceme. :D
Čiže dalo by sa povedať že mám oficiálne druhé auto,aj keď je v asi 10% stave. :D

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Fri Jul 17, 2009 12:50 pm

Marco prekopiruj si svoje prispevky o praci na tvojej R21 do druheho topicu !!!

User avatar
Marco
Posts: 51
Joined: Sat Jun 06, 2009 8:43 am
Location: Sliač a Banská Bystrica

Post by Marco » Fri Jul 17, 2009 4:07 pm

Majmajko wrote:Marco prekopiruj si svoje prispevky o praci na tvojej R21 do druheho topicu !!!
Neboj,netreba,tu šlo oto že "ku skúsenosti" ako je napísané v názve pribudlo ďalšie autíčko... :D

Teda znova neboj,na Nevu bude druhý topic,zatiaľ ho nechcem zakladať,zbytočne... :P

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Sat Jul 18, 2009 2:12 pm

Mas to presunute :!:

Post Reply