Debata a rady ohľadom kúpy Renault 17

o všetkom...

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

User avatar
R4CV
člen RCC
Posts: 418
Joined: Sun Dec 09, 2007 9:08 pm
Location: Topoľčany
Contact:

Post by R4CV » Sun Jun 22, 2008 11:00 am

Damian wrote: A propos tych 100000 SK, na jednom Fr fore som cital ze jeden majitelsi ju dal nalakovat v automechanickej a lakovnickej strednej skole. Tam boli studenti radi ze robia normalne auto a nie len kusky karoserie z vrakov. Myslim ze mu to spravili zadarmo, on iba doniesol farbu a na konci kademu z tych co na tom robili podaroval jeden model. U nas na Ostredkoch je tiez take automechancke uciliste. Tam by mito nespravili?Nehovorimze uplna zadaarmo, a samorejme ze by som im to cele pripravil a pomahal pri tom.

Co vy na to?
Ja som sa včera rozprával s jedným pánom, čo si dal opravovať auto do servisu, kde chodili učni na prax. Výsledok ich práce je vidieť na prvý pohľad. Všetko z hliníku a chómu, vrátane znakov je fuč. Zostal mu vcelku zdravý skelet. :cry:

Tých 100.000 je optimistický odhad, keď si budeš väčšinu vecí robiť sám. Dáš ich do nových vecí, ktoré sa nedajú, alebo sa neoplatí opravovať.

Renovácia na kľúč. Hm... To si ani nechcem predstaviť.

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Tue Jun 24, 2008 4:58 pm

a co tak tato R17 TS

http://webmycar.com/zonecar/webacar.nsf ... 5E003F44A8

Image
Mnamka ... pekne koliecka aj strech je targa....

User avatar
jozo-ke
Posts: 1964
Joined: Sun Oct 28, 2007 1:41 pm
Location: Košice
Contact:

Post by jozo-ke » Tue Jun 24, 2008 8:05 pm

krásna tá sa mi páči :)
ex - Renault Clio 16V 92"
ex - Renault 5 GTE 91"

Damian
Posts: 23
Joined: Wed May 14, 2008 3:16 pm
Location: Kupeckeho 15, Bratislava

Post by Damian » Tue Jun 24, 2008 9:55 pm

Ta r17 ts co je na fotke,tu somzaregistroval udavnejsie, ale ak si dobre vsimnete sklon 3.dvery a zadne svetla tak zistite, ze je to phase 2. Ta je hlavne z predu velmi skareda... ...ma svetlomety oramovane nechutnym plastom vo farbe karoserie a aj chromove casti v predu su vo farbe karoserie, a ma hnustnu palubnu dosku. Proste phase 2 v iadnom pripade nechcem, radsej ozeliem odnimatelnu platenu strechu.

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Wed Jun 25, 2008 7:30 am

je pravda ze to je poznat ze to je novsie no zas tento kus je vcelku podareny....
Nevadi hladame dalej :-) mam podmienku .....chcem byt krsny tato :-) ale pri krste nebudeme buchat sampanske o auto...

Post Reply