Sila vôle

o všetkom...

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

Post Reply
User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Sila vôle

Post by Majmajko » Mon Aug 25, 2008 7:41 am

Tak som si frcal na Stefanovi po obchvate smerom do mesta a zrazu cuknutie a auto zacalo brzdit.....
Hoci som frcal v lavom pruhu, tak som hodil smerovku a potiahol som to na odstavny pruh... to sa ale Stefan prebral a tahal dalej....
Zacal som premyslat co to mohlo byt... benzin by este mal byt sak som tankoval nedavno a vela som nejazdil....
Ako som presiel most tak idem okolo pumpy a premyslam skocim doliat? hmm prefrcal som dalej...
dalsia pumpa pri Auparku hmm asi som mal ist... mohol som ked tak pozriet na motor ci vsetko OK...
No ale zas som nezastavil no to uz povedal Stefan ze ne a zastavil sa sam... tak som kukol na palivovy filter a kedze bol prazdny siel som na pumpu kupit bandasku aj s benzinom.... tych 200m som presiel hravo a spon som troska zabavil ludi na zastavke pri Auparku... :-)

Tak by som asi mal urobit ten palivomer... ked mi uz funguje ta druha komora...

User avatar
Alex
člen RCC
Posts: 2448
Joined: Fri May 05, 2006 10:22 am
Location: Okres Senec

Post by Alex » Mon Aug 25, 2008 8:25 am

veru, spotreba vzrastla a zastihla ta nepripraveneho :D
Image
Renault R8 1132 r.v. 1970

User avatar
vampire.five
Posts: 125
Joined: Tue Oct 23, 2007 7:28 am
Location: Cr

Post by vampire.five » Mon Aug 25, 2008 8:46 am

Kdyz jsem mel v GTS Weber 32DRT, ktery mel pridrenou druhou komuru, tak taky zral jak ZIL. Vzdy se mi pocedlo domu dojet na vypary, tak ze jsem druhy den nenastartoval. takze kanystr a uz jsem mazal pro ropu :lol: :lol: . jednou mi dosel v Brne v Komíne ale to byla ma blbost, uz dlooooouho svitilo hladove oko a ja si rikal, to jeste vydrzi, ale ono ne. Siroko daleko nikde zadna pumpa. Clovek je pak vdecny svym kamaradum.
Super R5 GTS,Super R5 GTE

Post Reply