Renault z MXovej vymeny

o všetkom...

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

Post Reply
User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Renault z MXovej vymeny

Post by maroxe » Mon Sep 01, 2008 2:18 pm

Kedze ste objavili Renault, ktory som spolu s Citroenom a doplatkom vymenil za Luminu, neda mi nedat veci na spravnu mieru.
To Mondrejka: Ta osmicka nie je viac hrdzava ako nase bezne osmicky, patrila medzi najmenej hrdzave ake som mal, a to som ich mal dost. Hlavne zospodu bola dost v pohode. Samozrejme keby sa rozobrala, tak je to o inom, ako asi nase kazde auto, ale klasicke miesta ako okolo motora vzadu, alebo dno kufra nemala hrdzave. Taktiez pri zadnych dverach. Podlahu nemala vyvaranu vpredu ani prehrdzavenu. Z vonka vidiet ze zadne dvere a predna kapota su chytene. Predna kapota vsak na tom nie je zle. Co bol na tom aute problem, to je mekano a silentbloky prevodovky. Vsetko uz mam k tomu pripravene a majitelovi, ktory auto predava to davam, aby to opravil. Je mi luto ze musela ist prec, pretoze to bolo velmi vhodne auto na rpestavbu na silnejsi motor so sportovym lookom, prave preto, ze malo nosniky aj kasnu vo velmi dobrom stave. Skoda ze bola prestriekavana, a otukana. Inak motor bol tak dobry na nej, ze sam Vlado Ruppeldt vyslovil tu pamatnu vetu, ze Renault 8 s lepsim motorom este nevidel. Auto som predaval s emisnou, STK, vymenenym olejom, filtrami, brzdovkou, a s ND - silentbloky stabilizatora, este predne dvere, blatniky, zadna lavica... Skratka smutno mi je za nou. A vobec nebola hrdzava! :roll:
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Tue Sep 02, 2008 8:46 am

Skoda len ze si ju neponukol do klubu....

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Tue Sep 02, 2008 9:26 am

Ponukal som ju mnohym z klubu. Nikto ju nakoniec nechcel. Musel som potom konat rychlo. Dokonca som ju garazoval, co ma dost ruinovalo, ked potom stala vonku, tak som ju ponukal, aj alexovi napriklad, aj murovi, aj matusovi....
Takze nie je pravda ze by som ju neponukal, dokonca aj na splatky... ale to uz je jedno.
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
Alex
člen RCC
Posts: 2448
Joined: Fri May 05, 2006 10:22 am
Location: Okres Senec

Post by Alex » Tue Sep 02, 2008 9:29 am

no len kym sme sa stihli dohodnut kedy ju pozreme tak uz nebola.
no nevadi. ved sa urcite dostane do dobrych ruk, dufajme :)
Image
Renault R8 1132 r.v. 1970

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Tue Sep 02, 2008 10:13 am

Dufaujme veru, ale raz pride cas a znova si zaobstaram dalsiu osmicku len to xce dom, garaz a vela litri.
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
-=Mike=-
člen RCC
Posts: 1216
Joined: Thu Aug 04, 2005 10:46 pm
Location: Slovensko
Contact:

Post by -=Mike=- » Tue Sep 02, 2008 4:40 pm

ja som ju chcel..cakal som aj na fotky,na ktorych sme sa dohodli..Taktiez ju chcel aj jozo,pokial si pamatam..A este o jednom som vedel,co ju chcel kupit.
Ale je to maroxove rozhodnutie.. A nemam sa preco nanho hnevat ;-)
R8,R12,Twingo

User avatar
Alex
člen RCC
Posts: 2448
Joined: Fri May 05, 2006 10:22 am
Location: Okres Senec

Post by Alex » Tue Sep 02, 2008 7:28 pm

no ved nakoniec, stale sa da kupit :D
Image
Renault R8 1132 r.v. 1970

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Tue Sep 02, 2008 7:31 pm

Ojojooj ... Mike, uz som ti fotky neposielal, lebo hned na druhy den prisiel ten pan aj s Luminou do ktorej som sa zalubil a zobral si CXko, co som ani necakal, zajednal si Osmicku a nechal mi Luminu na testing. Mal som sa aspon ozvat, ale priznam sa doteraz sa mi to zda ako sen, a to neviem ci dobry alebo zly... Osmiciek sa nerad zbavujem, aje ked to tak nevyzera, kedze som sa ich uz zbavil 5 krat.
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
-=Mike=-
člen RCC
Posts: 1216
Joined: Thu Aug 04, 2005 10:46 pm
Location: Slovensko
Contact:

Post by -=Mike=- » Tue Sep 02, 2008 7:50 pm

v poriadku maroxe. Ved ja sa nehnevam..Myslel som si,ze sa predala,ved si o tom aj hovoril,ze su tam zaujemcovia.. ja som si potom zadovazil R12,kedze ta osmicka sa predala. A neviem ako jozo,ci chce.. A ten znamy,tak on uz zohnal nejaku..Ale nie v takom dobrom stave.
Zivot ide dalej predsa..A osmiciek je este dost ;) Vela stastia.
R8,R12,Twingo

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Tue Sep 02, 2008 9:11 pm

Inak plati to co som povedal, predal som ju len preto, ze nemam viac garazi a financii aby som ju robil. Ale vsetko sa coskoro iste na dobre obrati a potom ju mozno kupim naspat, ono paradox je, ze garaze su tu tak drahe, ze keby som ju kupil za pol roka naspat, tak ma to vyjde lacnejsie ako ju ten cas garazovat :))) Tu v okoli Prievozskej idu totiz garaze za 3.000 mesacne.
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
jozo-ke
Posts: 1964
Joined: Sun Oct 28, 2007 1:41 pm
Location: Košice
Contact:

Post by jozo-ke » Wed Sep 03, 2008 7:38 am

ja som tiež čakal na foto,ale nevadí...je to MXove rozhodnutie..pokial mal dobru výmenu tak prečo váhať...
Takze nie je pravda ze by som ju neponukal, dokonca aj na splatky

mal si povedať že mi ju dáš na splátky a z Krpáčova by si šiel pešky,už tam by som ju vzal :lol: ..ak by tam bola :wink:
ex - Renault Clio 16V 92"
ex - Renault 5 GTE 91"

Post Reply