Nákup počas cesty na 21. sraz RCČR č.2

o všetkom...

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

Post Reply
User avatar
Jan Kalina
Posts: 306
Joined: Wed Aug 10, 2005 4:24 pm
Location: CZ-královéhradecko

Post by Jan Kalina » Thu Sep 11, 2008 2:15 am

Lidičky, já se z toho Anarkiho asi zblázním Image
Byli jsme předběžně domluveni, že přijede nějak ve středu večer a dostal nakázáno (když jsem mu po PM posílal svý číslo, protože prý nemůže najít mobil s českou SIMkou, kde mě má uloženýho), aby mi VČAS dal vědět, kdy ho mám tedy čekat. Čekám celý den na SMS a nic. Večer, postel má připravenou, svíčkovou k večeři a nic. Lehnout jsem si nešel, čekám na něj. Okolo 22°° jsem nějak usnul u telky a když jsem se v 01:30 vzbudil, na mobilu stále nic. Jak by také mohlo, když v baráku nemám signál, vždyť jsem na samotě u lesa.. Vystrčím hlavu s mobilem z okna, nikde nikdo a cililink, SMS z cizího čísla. Čas 23:37; Honzo, tady Anarki, můžu k tobě přijet?
Odepisuji, volám na to číslo, nezvedá a jen odmítá hovor. Cililink, další SMS. Čas 01:31; Sorka, ale Robo spí a já taky. Zavolej v 5, to vstavame.
No nic, jdu taky už konečně spát, protože ráno vstávám do práce a nemůžu čekat uprostřed zahrady na Anarkiho celou noc... :roll: V Jičíně ho pověsím za koule do průvanu :evil:
Honza
R20 TS 2.0 82/R20 Turbo-D 2.1 83/R25 V6Turbo 2.5 86/R25 Turbo-DX 2.1 85/R25 V6Injection 2.7 85/Express 1.4 8?/Express 1.9d E3/R25 V6Injection 2.9 87,88/Fuego 2.0GTX Automatic 83/Fuego 2.2GTX 85

User avatar
vampire.five
Posts: 125
Joined: Tue Oct 23, 2007 7:28 am
Location: Cr

Post by vampire.five » Thu Sep 11, 2008 9:13 am

Sory pane Jane Kalino, to Anarki spal u me a telefon byl muj. Zkouseli jsme volat a ono nic, rikal neco o signalu. Ja nepocital ze u me bude spat, ale prece ho nenecham jet do neznama, kdyz se s vami nedalo spojit. Hlavni je ze jsme to prezily ve zdravi.
Super R5 GTS,Super R5 GTE

User avatar
Jan Kalina
Posts: 306
Joined: Wed Aug 10, 2005 4:24 pm
Location: CZ-královéhradecko

Post by Jan Kalina » Thu Sep 11, 2008 5:50 pm

To je v pohodě, já se omlouvám tobě, že jsem tě vzbudil o půl druhý :)
Ale ono to je s ním takhle pokaždý :D Vždycky čekám a čekám...jednou jsme se taky takhle domluvili a jelikož mi jedna jeho noční SMS taky dorazila s několikahodinovým zpožděním, vůbec ke mně nepřijel a já si šel po půlnoci lehnout s tím, že až přijede, snad bude dlouho troubit a vzbudí aspoň psa.. :P
Prostě mu už musím udělat klíč od našeho baráku, aby se dostal sám dovnitř a já na něho nemusel věčně čekat :twisted: Fakt nepochopím, že když se ho zeptám 2 týdny dopředu, jestli se staví jako vždycky (skoro), on řekne že jo a ví, že má kde přespat a odpočinout si, že nepřijede rovnou sem. I kdyby nebyl nikdo doma (což je nesmysl, kór když je očekáván) a on přespal v autě na zahradě :roll:
Honza
R20 TS 2.0 82/R20 Turbo-D 2.1 83/R25 V6Turbo 2.5 86/R25 Turbo-DX 2.1 85/R25 V6Injection 2.7 85/Express 1.4 8?/Express 1.9d E3/R25 V6Injection 2.9 87,88/Fuego 2.0GTX Automatic 83/Fuego 2.2GTX 85

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Mon Sep 15, 2008 12:27 pm

Klídek Honzo, nabudúce prídem v normálnom čase a dám ti normálne dopredu vedieť :wink: Situácia bola taká, že po ceste sa uvoľnil čisto nový držiak káblových zväzko a káble mi vleteli do alternátora ktorý ich ako sa patrí obrúsil :twisted: Táto oprava a následné zaradenie sa za všetky kolóny nákladných vrakov východného Slovenska (ktoré som predtým predbehol) spôsobilo asi 2 hodinové meškanie. Následne ako som prišiel do ČR som si na prvej benzínke kúpil Vodafone kartu aby som zavolal tebe a Vaškovi. Založím ju do svojej osobnej zbrane (Motorola D520) a nič. Skontrolujte kartu :evil: Tak som šiel za Vaškom do Brna po nejaké diely pre Johana. Keď som k nemu dorazil a podľa inštinktu ho našiel bolo 23.30 Najhorší možný čas na cestovanie k tebe, zvlášť keď vstávaš do práce o 5.30 :idea: Tak som radšej prespal u Vaška v dome (nie na záhrade v aute) a ráno šiel rovno k Five-ovi.
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

Post Reply