Cinnost klubu RCC

o všetkom...

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Cinnost klubu RCC

Post by Majmajko » Fri Jan 13, 2006 9:51 pm

Nazdar vsetci :P

Troska mi tu chyba nejaka komunikacia ohladom prace naseho klubu!
Ak ma niekto nejake poziadavky alebo predstavy tak nech kludne pise.
Zatial mam pocit ze vsdetko je super a kazdemu vsetko vyhovuje.

Je pravda ze stranka je uz dlhsiu dobu bez znatelnej zmeny, no stale cakame na server a tie veci okolo internetu.
To ma na starost Matus (a fakt robi co moze) :wink:
A dokonca ukazal nejaku fakturu na 2600,- Sk za internet aj ked neviem co tym chcel povedat :lol: :roll: :P

Sme tu pre Vas a Vaseho :wink: Renaulta tak.......

User avatar
matus
člen RCC
Posts: 2091
Joined: Wed Mar 09, 2005 7:43 pm
Contact:

WEB a tak

Post by matus » Tue Jan 17, 2006 6:51 pm

No aby tu ten prispevok nebol taky osamoteny. 8)

Co sa webu tyka, zmenil som zamestnanie a nemam moznost sa mu venovat cez pracovnu dobu. Doma mam zatial internet cez Dial-UP. Ked som skusal nieco robit na strankach skoro som rozkusal modem. :evil: Takze tadialto cesta nevedie.

Mam uz podpisanu zmluvu na internet. 2MB linka bude tak do mesiaca. Snad :roll: .Na tuto linku zavesim "server" kde bude bezat FTPcko. Konecne sa budu dat nejak rozumnejsie prenasat a zdielat veci ako dokumentacia a pod. Snad bude 30GB priestoru stacit :lol: . Linka ma opacnom smere 512kB, takze pokial nebudete z toho FTPcka tahat 5ti naraz pojde to celkom svizne.

Aby sme sa vyhli nejakym sporom o vyuzivani vasich clenskych prispevkov. Tato linka je hradena vylucne mnou. To ze tam bude klubove FTPcko je len bonus pre klub. 8)
Takisto Majmajkom spominanu fakturu za WEB som dotoval sumou 1500Sk z vlastneho vacku, pretoze na ucte nebolo dost penazi.
:!: Mimochodom uz ste zaplatili clenske??? :!:
Tu dotaciu si od nikoho nebudem pytat spat. Jednak je tam zahrnuty aj poplatok za domenu http://www.renault8klub.sk. Je to 500Sk a drzim ju zo sentimentalnych dovodov a odkladam si cely rok 100Sk/mes na pokrytie takychto "nakladov". :wink:

Neberte tento text ako "Aha co vsetko pre vas robime a ako sme sa obetovali". Nie chcem len poukazat na to ze naozaj nieco robime. :)
Image
Predseda OZ Renault Classic Club
Renault R8 1130 (1964) -+- R8 1130 (1965) -+- R8 1132 (1967) -+- BMW 528iA (1997) -+- Jawa 50 Pionier (1971)
Pravopis je pre ľudí čo majú príliš veľa času!

User avatar
fast
Posts: 207
Joined: Thu May 05, 2005 10:15 am
Location: Bratislava
Contact:

Post by fast » Wed Feb 15, 2006 1:32 pm

myslim ze serverom a 2M linkou sa vyriesi problem update fora..
R4 F6 , ex-R4 F4 ,R5 , Jeep Grand Cherokee

User avatar
matus
člen RCC
Posts: 2091
Joined: Wed Mar 09, 2005 7:43 pm
Contact:

???

Post by matus » Wed Feb 15, 2006 6:11 pm

fast wrote:myslim ze serverom a 2M linkou sa vyriesi problem update fora..
Fast o com hovoris prosimta?
Pozorujes nejaku "pomalost" fora, alebo co?
Forum zostane kde je. Na ten server pojde FTP. A z pohladu z vonka na server bude upload 2Mb download 512kb...
Image
Predseda OZ Renault Classic Club
Renault R8 1130 (1964) -+- R8 1130 (1965) -+- R8 1132 (1967) -+- BMW 528iA (1997) -+- Jawa 50 Pionier (1971)
Pravopis je pre ľudí čo majú príliš veľa času!

User avatar
fast
Posts: 207
Joined: Thu May 05, 2005 10:15 am
Location: Bratislava
Contact:

Post by fast » Wed Feb 15, 2006 6:47 pm

nemyslim udate za sa ide nieco pomaly..mal som napisat "Matussovi sa bude super updatovat...a jeho modem zostane v bezpeci...nerozkusany... :twisted: :twisted:
R4 F6 , ex-R4 F4 ,R5 , Jeep Grand Cherokee

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Mon Jan 14, 2008 12:08 pm

FTP je uz v skusobnej prevadzke

User avatar
Alex
člen RCC
Posts: 2448
Joined: Fri May 05, 2006 10:22 am
Location: Okres Senec

Re: Cinnost klubu RCC

Post by Alex » Mon Jan 14, 2008 12:27 pm

Majmajko wrote:Nazdar vsetci :P

Troska mi tu chyba nejaka komunikacia ohladom prace naseho klubu!
Ak ma niekto nejake poziadavky alebo predstavy tak nech kludne pise.
Zatial mam pocit ze vsdetko je super a kazdemu vsetko vyhovuje.

Je pravda ze stranka je uz dlhsiu dobu bez znatelnej zmeny, no stale cakame na server a tie veci okolo internetu.
To ma na starost Matus (a fakt robi co moze) :wink:
A dokonca ukazal nejaku fakturu na 2600,- Sk za internet aj ked neviem co tym chcel povedat :lol: :roll: :P

Sme tu pre Vas a Vaseho :wink: Renaulta tak.......
no, kedze sa uz velmi dlho nic na stranke nezmenilo treba stym nieco robit.
idealne by bolo doplnit informacie o jednotlivych modeloch v sekcii AUTA (momentalne su tu len obrazky jednotlivych modelov) vo fore je dost aktivnych uzivatelov ktori by mohli dat dokopy udaje o tom svojom pripadne o tych ktore nie su popisane - momentalne ani jeden. Dalej by som odporucil diskutujucim na fore aby si prezreli o ake auta sa v nasom klube jedna aby sa nasledne predislo k nezhodam vo fore.

treba zvazit ci vytvorime sekciu pre modernejsie typy renaultov, ak je tu zaujem diskutovat o nich v nasom fore Image. samozrejme ze klub je stale o tych modeloch spominanych v sekcii AUTA.

ja som sa podujal dat dokopy parametre R8 aby sme to mali na nasej stranke a nemuseli hladat inde.
Image

tak nech sa to tu konecne rozbehne :wink:
Image
Renault R8 1132 r.v. 1970

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Mon Jan 14, 2008 12:27 pm

Podme si prebrat aj cim dale viac sa rozsirujuce poziadavky popripade inzeraty na novsie modeli od Renaultu
Ako chcete pristupovat k tejto veci :?:

User avatar
jozo-ke
Posts: 1964
Joined: Sun Oct 28, 2007 1:41 pm
Location: Košice
Contact:

Post by jozo-ke » Mon Jan 14, 2008 1:02 pm

Alex a prečo si tam dal Mercedes a smajla?? :lol: R8 by sa nenašla :roll:
Majmajko....Páčia sa mi novšie Renaulty,ale viac som naklonený starším....ak neviem niečo ohľadom Clia idem na RCČR aby to tu nešarapatilo...môj názor:Mohla by tu byť sekcia pre novšie auta....ved ked vieme pomôžeme....
ex - Renault Clio 16V 92"
ex - Renault 5 GTE 91"

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Mon Jan 14, 2008 5:33 pm

Alex :arrow: Fajn tak

Ja dodam tech. udaje o R4Cv ,R4 a preposlem matusovi na zapracovanie
To ja urobim co najskor
Robim aj na tabulke motorv co sme zacali riesit pri svieckach...
Tak isto to snad stihnem do konca tyzdna

Maros ten sa podujal urobit ppt prezentaciu nasho klubu a navrh s historiou zrazov, foto, napln a smerovanie naseho klubu pre sponzorov
Toto sme vraveli s Matusom ze by malo byt do konca mesiaca spravene aby sa dali oslovit sponzory uz s niecim vruke

User avatar
Mondrejka
člen RCC
Posts: 590
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:28 am
Location: Rovinka
Contact:

Post by Mondrejka » Mon Jan 14, 2008 5:54 pm

Na to ze to skoro o vsetko na webe sa stara hlavne Matus, Majmajko a niekolko dalsich vyraznejsich aktivistov tak to dobre funguje, je to take osobne priam az domace. Cinnost klubu je dobra, hlavne co sa tyka fora tak myslim ze moze hrdo konkurovat hocijakemu o autach, je tu prispevkov dost. Mozno este by sa hodila sekcia vo fore na novsie renaulty, vsak Fast a iny skuseni modernisti by vedeli pomoct v tejto oblasti a aspon by bolo jasne ze stara dobra karburatorva klasika je nanahraditelna v spolahlivosti a dlhej zivotnosti. Dalsie auto co si kupim bude urcite klasik.

A este na ziskanie clenou treba spravit nabor s nejakym dobrym heslom napr: Uz mate dost pokazenych cidiel a vselijakych riadiacich jednotiek a elektrickych blbosti s milion kablami? Tak kupte osvedcenu klasiku Renault, pretoze stary Renault = dobry Renault! nieco v duchu tradicie ako So Sovietskym zvazom na vecne casy a nikdy inak.

Este aj teraz ked ukradnem super rymovacku Od tatier k Dunaju... atd. tak vsetci si razom uvedomia ze je to pravda a o tom to je.
Clen RCC klubu R5 GTE 1,7i (1988) do 6/2007 momentalne s vozidlom od skupiny Renault.

User avatar
-=Mike=-
člen RCC
Posts: 1216
Joined: Thu Aug 04, 2005 10:46 pm
Location: Slovensko
Contact:

Post by -=Mike=- » Mon Jan 14, 2008 10:11 pm

Super Alex.. Ja som nieco nasiel tiez doma.. Nejake subory a katalogy (farieb pouzite na renault modely danneho obdobia a podobne).. Ale skor by sa zislo urobit nejaku "prestavbu" fora..
Celkom to dobre maju na francuzkom team R8.. Je tam pekne rozdelene R8, R4 atd...
Presna struktura kde co ma byt.. Technicke podrobnosti, upravy motorov,fotky svojich aut a clenov atd :) A nech je tam aj pre novsie rocniky. Nech sa nam zlepsi navstevnost :idea:
R8,R12,Twingo

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Tue Jan 15, 2008 12:09 am

tieto informacie by som dal na stranku a forum bral skor ako diskusiu, ktora moze vygenerovat, co sa prehladne ulozi do hlavneho menu stranky. Prestavbu pripravujem, najskor vsak spravim prezentaciu, dnes som sa prekutral fotkami z kovacovej a vybral par reprezentativnych dramatickych a logicky navazujucich a atmosferu dokreslujucich fotografi, zajtra ma cakaju challenge a potom mi roman doda prvy zraz, musim vylovit plagaty a infosky a dat to dokopy do konca tohto tyzdna by som to mal mat hotove.
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Tue Jan 15, 2008 8:18 am

Maros: :arrow: Super

Mike: :arrow: No Tech. info bude na stranke kdeze asi myslis Team 8 z fr tak ty maju vlastne len to forum kde neni ta hlavna stranka ako nasa
Ak ma niekto navrh ako by to malo byt rozdelene tak si to napiste a poslite to mailom

User avatar
jozo-ke
Posts: 1964
Joined: Sun Oct 28, 2007 1:41 pm
Location: Košice
Contact:

Post by jozo-ke » Tue Jan 15, 2008 8:37 am

Páči sa mi že sa dávame do kopy a nieje to len na jednotlivcovi....ak by niečo trebalo pridám aj ja,stači len povedať.A dať sekciu novšie auta nieje zly nápad,už len kvôli návštevnosti.Lebo vždy ak niečo niketo potrebuje tak hľada najprv tu a odtial ho prehadzujeme inde.Aspoň nás ľudia nezavrhnú :wink:
ex - Renault Clio 16V 92"
ex - Renault 5 GTE 91"

Post Reply