Len tak si ideme...

o všetkom...

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

Post Reply
User avatar
Marco
Posts: 51
Joined: Sat Jun 06, 2009 8:43 am
Location: Sliač a Banská Bystrica

Len tak si ideme...

Post by Marco » Tue Jun 09, 2009 7:56 pm

No názov témy znie divne,ale je to tak... (nenašiel som vhodnú tému)

Len tak si ideme po dialnici asi 160,ja som bol spolujazdec,proste len sme zrýchlovali z BB smer Sliač,ZV a dobiehali sme takú menšiu kolónu asi dva kamióny a nejaké tie autá čo ich obiehali...
Išli zjavne pomalšie už sme boli skoro pri nich keď tu zrazu niečo začne skackať pred nimi cez cestu.
Ja ocovi,brzdi hneď tam dal trojku a brzdil ja som zapol štyri smerovky na Lagunke a spolu s autami a kamiónmi pred nami sme si brzdili...
Čo to je?A dobrzdíme vravel som si?
Naštastie na trojke a následne na dvojke sme to vykrili aj tí pred nami keď tu zrazu zbadáme že to koleso sa vála po dialnici a naľavo stojí vyválaná Octavia teda zastavuje bez skackajúceho predného ľavého...
Bol by to skvelý zážitok keby kamióny idúce zanami trošku ubrali,ale naštastie sme sa nejak po vytvorení provizórneho tretieho pruhu na dialnici zmestili...
Poviem Vám,dneska to bol zážitok... :D

A aby to malo aj hlbšiu pointu ako že Renaulty sú skvelé a že treba si doťahovať kolesá,tak akurát sme išli s predajne dráčik,kde mali model Renaulta 4 v mierke k 1:24...
Všetkým odporúčam,je veľmi pekný,prepracovaný a nám konkrétne obohatil našu zbierku modelov,pretože R4 máme v 1:18 a 1:43... :)
Samozrejme pobrali sme všetky druhy čo tam mali,aj Peugeota 205 a Golfa gti,aj Citroen DS,nejaké Fiaty atď...
Proste doviezli várku pekných dvadsaťštvorok,a kedže je medzi nimi aj pekný Renault tak sem píšem. ;)
(v 1:43 mali aj R5ku a veľa iných,ale my už ich máme tak tam ostali)

Post Reply