sprznili mi auto...

o všetkom...

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

User avatar
mano
člen RCC
Posts: 137
Joined: Sun Jun 29, 2008 8:53 pm
Location: BA
Contact:

sprznili mi auto...

Post by mano » Mon Jul 27, 2009 11:00 am

neznamy pachatel-idiot sa mi v sobotu v noci vlamal do r4 a to doslovne. vylomil mi dvere, vosiel dnu, narobil bordel, ukardol mi ten cudlik zo saltpaky, reflexnu vestu, lano a vsetky zrkadielka + dazdnik a este jeden shitny reprak z dveri. pritom zdemoloval tapacir. dokonca ciappocky z ventilov slohol! nasiel som ich 5 m od auta na zemi a dazdnik, cudlik a tapacir som nasiel pobliz v kontajneri na stavebny odpad. chapete? kde to zijeme?! dvere som ohol naspat aby tam aspon netieklo a dnes rano zase boli vyhnute. bez garaze to asi dalej nepojde...

a tymto zaroven zhanam soferove dvere na r4, zrkadielka, naostrenu macetu a klat. ponuknite.

User avatar
Marco
Posts: 51
Joined: Sat Jun 06, 2009 8:43 am
Location: Sliač a Banská Bystrica

Post by Marco » Mon Jul 27, 2009 11:15 am

Ty kokso,takého chudáka treba k múru postaviť...
Volal si policajtov?

User avatar
Alex
člen RCC
Posts: 2448
Joined: Fri May 05, 2006 10:22 am
Location: Okres Senec

Post by Alex » Mon Jul 27, 2009 11:21 am

fuha. kde to byvas? asi to bol nejaky fetak
Image
Renault R8 1132 r.v. 1970

User avatar
mano
člen RCC
Posts: 137
Joined: Sun Jun 29, 2008 8:53 pm
Location: BA
Contact:

Post by mano » Mon Jul 27, 2009 11:23 am

jo volal. prisli za 5 minut. opytali sa ma ci chcem podat trestne oznamenie. som povedal ze hej. tak zavolali cez vysielacku nejake alfa tango beta. a ze musim pockat 2 hodiny lebo ti chlapici su pri dalsich 2 vlamaniach. prisli po 2 hodinach, spravili nejake fotky ale ich zrali komare tak sa rozhodli ze pojdeme na stanicu. tak si ma tam zobrali vypoculi spisali, dali peciatku a cau. je mi jasne ze ich nechytia, ale chcel som podat to oznamenie z principu.

byvam na sulekovej, palisady. som si myslel ze vpohode stvrt, ale akurat popri nas vedie hlavna tepna zo slavina. tak mozno nejaki fetaci...ale za ten svet nepochopim naco su niekomu olamane spatne zrkadielka...

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Mon Jul 27, 2009 11:32 am

No policajti mali radost z teba...
No to ti 2x ohli tie dvere?
to ako co cakal ze najde v DVD prehravac a hudbu za xy penazi... taky fetak....
to som zasadne proti dat ich k muru... to je moc lahke pekne za lano a za auto a prejst cez mesto.... a este kde su kolajnice... a niekolko krat po kruhaci rychlejsie aby mohol ratat bocne znacky ....

pocuj ake zrkadielka? to mas kozmeticky salon v aute? ze si isch mal tolko :-)

dvere sa najdu neviem ci v garazi neprekladam prave tie.... co sme zamok davali dole z nich... potom mam este biele....

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Mon Jul 27, 2009 12:37 pm

Ty kokso no takého chytiť do rúk a skončí v lepšom prípade bez rúk na vozíku :evil:
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

pedro
člen RCC
Posts: 747
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:39 am
Location: Bratislava

Post by pedro » Mon Jul 27, 2009 12:59 pm

No ja byvam kusok od teba a prekvapilo ma to...skor si myslim, ze to nebol fetak, ale nejaky cieleny utok, alebo mozno nejaka mladez priopita...
Sulekova je dost frekventovana cesta, zvlastne, ze si to nikto nevsimol.
Okrem toho kusok vyssie stoja nonstop policajti kvoli tureckej ambasade...mimochodom v Starom meste policajti dost casto jazdia po uliciach, preto mi to prislo zvlastne, ale stalo sa...
Kazdopadne by som im ruky dolamal za to...
Sucitime s tebou :?
Renault 8 1132, r.v. 1968, modra "Gordini replica"
Renault 8 1130, r.v. 1964, biely
Saab 99 Turbo, r.v. 1979, belasy

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Tue Jul 28, 2009 12:30 am

Minuly mesiac ma chceli fetaci podpalit v aute na Medenej ulici. Bratislava je Bronx, treba nosit kaser pri sebe... Lebo ked udries utocnika, este budes mat opletacky so sudom...

Ale inak ja osobne som za fyzicku likvidaciu takych zlych ludi, len to dycha vzduch sere a žere, aj tak je nas tu vela nas svete, treba to preriedit...
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
mano
člen RCC
Posts: 137
Joined: Sun Jun 29, 2008 8:53 pm
Location: BA
Contact:

Post by mano » Tue Jul 28, 2009 9:59 am

vcera vecer o !!!21:30!!! som mal ram zase vylomeny. nicoho ineho sa nedotkol, len tak z flipu mi to zase vylomil. uz je to take rozkyvane, ze este 2 dni a mam bezramove okna. ci vlastne aj bezokenne. som to zase narovnal a striehol som do pol jednej ci sa nevrati...hajzel, jak naschval neprisiel. ale to je uplne sikanovanie..
mx..suhlasim s tebou
pedro..vcera ked som cumel z okna na to moje auto, za ten cas ani pol policajta nepreslo po sulekovej alebo zrinskeho. resp boli tak dobre utajeni ze som ich nezbadal:)

pedro
člen RCC
Posts: 747
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:39 am
Location: Bratislava

Post by pedro » Tue Jul 28, 2009 10:06 am

Myslim, ze to prehanate, Bratislava je este kludne provincne mestecko oproti inym hlavnym mestam...to ze je tu par fetakov, neznamena ze je to Bronx.
Keby ste po nociach stretavali cernochov, arabov, indov a inu haved, ako je to v inych krajinach (staci ist len za humna do Viedne) to by len bola ina sranda...neviem co by ste potom hovorili.
Podla mna ti to niekto robi naschval, cielene, to nie je nejaky fetacik, ten potrebuje nieco spenazit aby mal na fet, takze jeho cielom su urcite ine vozidla..
Renault 8 1132, r.v. 1968, modra "Gordini replica"
Renault 8 1130, r.v. 1964, biely
Saab 99 Turbo, r.v. 1979, belasy

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Tue Jul 28, 2009 10:41 am

Ja som rodeny Petrzalcan a viem o com hovorim, hraval som po kluboch aj v centre, domov som chodil o tretej nadranom - taka Sustekova pri kolajniciach s ohnickami to nebolo nic prijemne, zaparkovat auto pri hlavnej ceste cez noc ked konci dopler na prievozskej, znamena demolaciu, Bratislava je ovela nebezpecnejsia ako Vieden. Nasi policajti su moralne ovela nizsie, ved asi viete o com hovorim...
Zil som chvilu vo Viedni, Hamburgu aj Wolfsburgu, chodil som nocou kadetade, ked sa vyhybas urcitym stvrtiam vsetko je v poriadku a v centre sa take veci ako u nas nedeju, pokial nie su nejake nepokoje - Pariz...
Mam svoje zle skusenosti a na zaklade tych hovorim, ze zlati cernosi a sk..eny slovaci.

... fetakom niekedy nejde len o fet ale o halucinacie a vtedy robia hocico ...
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
mano
člen RCC
Posts: 137
Joined: Sun Jun 29, 2008 8:53 pm
Location: BA
Contact:

Post by mano » Tue Jul 28, 2009 10:45 am

kto by mi to robil cielene? ved tu nikoho nepoznam a nikto nepozna mna. jedine susedia. to mi napadlo, ale podla mna ti stari dedkovia a babky by sa skor dolamali ako mne by dvere vylamali. maximalne tak by mi prerezali pneu.

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Tue Jul 28, 2009 10:48 am

podla mna ti to robia sfetovani cernosski dochodcovia :lol:
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
Alex
člen RCC
Posts: 2448
Joined: Fri May 05, 2006 10:22 am
Location: Okres Senec

Post by Alex » Tue Jul 28, 2009 11:45 am

nestojis niekomu na mieste? ludia niekedy na nove auta co im stoja na ulici reaguju nahnevane. po mne obcas susedia zazeraju ked mam pred domom dve auta, ale zatial sa mi na nich nic neudialo, uz si asi zvykli. kazdopadne mas v okoli asi nejakeho debila ktory nevie co zo sebou.
Image
Renault R8 1132 r.v. 1970

pedro
člen RCC
Posts: 747
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:39 am
Location: Bratislava

Post by pedro » Tue Jul 28, 2009 3:32 pm

Maros, zato, ze si 3x stretol fetakov neznamena, ze Bratislava je liahen fetakov, vagabundov a demolatorov...
Asi si vela po tej Viedni alebo nemeckych mestach nenachodil, inak by si vedel, ze kazde druhe mesto v Nemecku je plne Turkov, Bosniakov a inej fajnovej rasy, to je strach ist po ulici, kde ich je niekolko sto a vsetci zazeraju jak by ta zapichli na obetu Allahovu..ani kaser by ti nepomohol.
Vieden je plna rumunskych ciganov zobrajucich V CENTRE, ktorych deti ta oberu, ze ani nepipnes, nehovoriac o Turkoch, Indoch a obcanov byvalych sovietskych republik v kazdej druhej stvrti.
V kazdom velkom meste ako je Londyn, Pariz, Berlin sa uz ani necitis ako v Europe, ale ako v Istanbule (viem este je v Europe), Dilli, Karaci alebo Pekingu...
Mozme byt radi a budme radi, ze zatial tu mame iba zopar fetakov.
Ale spat k teme, Mano, daj to o jednu ulicu dalej a uvidis, pokial aj tam bude auto "osetrovane" je jasne, ze niekomu vadis...
Renault 8 1132, r.v. 1968, modra "Gordini replica"
Renault 8 1130, r.v. 1964, biely
Saab 99 Turbo, r.v. 1979, belasy

Post Reply