sprznili mi auto...

o všetkom...

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

User avatar
fast
Posts: 207
Joined: Thu May 05, 2005 10:15 am
Location: Bratislava
Contact:

Post by fast » Tue Jul 28, 2009 3:38 pm

mano: a ked bude dalej "osetrovane" tak najdeme urcite liek pre dotycneho pacienta.
R4 F6 , ex-R4 F4 ,R5 , Jeep Grand Cherokee

User avatar
mano
člen RCC
Posts: 137
Joined: Sun Jun 29, 2008 8:53 pm
Location: BA
Contact:

Post by mano » Tue Jul 28, 2009 5:46 pm

vcera som na okno nalepil papierik s textom, ze preco mu tak vadi moje auto, nech mi napise dovod svojho konania. neska tam bola odpoved: "Neboj neprides len o auto radsej sa boj, davam ti 23 dni" ale okno nebolo vylomene..takze tipujem ze nejaky iny vtipalek. ja to serem, nechcem zit na tejto s.urvenej planete.uvidime co dnes v noci. podam spravu

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Tue Jul 28, 2009 9:16 pm

V nemecku aj Rakusku som chodil po uliciach dost, ale nikto tam mi nemieril nabitou pistolou pred xsicht, ani ma nenahanal hajlujuc po moste SNP, a nepokusal sa ma zhodit do Dunaja, ani sa so mnou nezavrel vo vytahu a nenasadzoval mi puta a nezacal ma mlatit, tak ako tu v Bratislave onoho casu... apropo, bol to policajt... Pedro, Bratislavu si este nezazil v plnej parade a je mozneze ani nikdy nezazijes... Nezazil si naozajstne Ghetto, naozajstnu raziu fizlov na demonstracii... Toto je s...veny stat, v ktorom sa neda citit bezpecne, ale samozrejme da sa vyhybat kritickym miestam a zit v bavlnke, tak ako vsade na svete.

edit: Admin
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Tue Jul 28, 2009 11:05 pm

Je to bohužiaľ svätá pravda, je to ako džungľa kde prežijú len tí najsilnejší a najchytrejší. Zaobstaraj si primeranú zbraň, nauč sa bojovať a hlavne keď chytíš toho grázla tak s ním nemaj súcit. Strieskaj ho napokraj smrti aby do konca svojho biedneho života obchádzal tvoju ulicu o 1000 metrov ďalej. Je to kruté ale je to tak, proti zlu nemôžeš bojovať dobrom lebo dobro už neexistuje (len v niektorých vyvolených) musíš proti tomu bojovať spravodlivosťou.
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Tue Jul 28, 2009 11:27 pm

Hmm zajtra to bude uz len 22 dni....
tak ma napadlo :arrow: mam aj obe predne biele dvere.... (mozno aj zadne) a ze by sme tam dali nalepku

Image

Mozno sa zlakne....

Image

pedro
člen RCC
Posts: 747
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:39 am
Location: Bratislava

Post by pedro » Wed Jul 29, 2009 8:18 am

Anarki a Maroxe, uz sa zobudte a citajte po sebe tie prispevky... :wink: alebo sa odstahujte, ked to tu nezvladate...
Renault 8 1132, r.v. 1968, modra "Gordini replica"
Renault 8 1130, r.v. 1964, biely
Saab 99 Turbo, r.v. 1979, belasy

User avatar
mano
člen RCC
Posts: 137
Joined: Sun Jun 29, 2008 8:53 pm
Location: BA
Contact:

Post by mano » Wed Jul 29, 2009 9:42 am

hlasenie: dnes v noci sa nic zvlastne neprihodilo. auto je v poriadku (resp v stave v akom som ho zanechal). ale nebudem riskovat, na tyzden ho prestahujem do petrzalky (paradoxne) ku kamosovi pod panelak a potom ho odnesiem domov na vychod.na chvilu. co sa tyka temy bezpecnost BA a inych hlavnych miest, mozem porovnat len BA a Vieden, vo Viedni sa mi zilo bezpecnejsie.
->pedro, vychadzam len z vlastnych skusenosti, je to moj nazor. ale zase policjati su tu mili a daju sa ukecat:)
->majmajko, super napad, len v kombinacii s tou kvazi cervenou by to vyzeralo skor jak hasici. ale sak aj hasici maju rispekt, nie tak ako chuck, ale maju.

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Wed Jul 29, 2009 10:22 am

A teraz nieco mozno vtipne:
Pozor na koho trubite...

Krizovatka Bajkalska Prievozska, padla cervena, auta zastali. Prvý bol cierny mercedes S klasse, za ním Fiat Croma a za ním Skoda Rapid, v ktorej sedel kamosov otec. Cvakla zelená a Mercedes nic. Kamosov otec teda zatrúbil. Na tento ponizujuci signál vybehli z Mercedesu 2 gorili, otovrili Fiat Croma , ktory bol za nimi, vytiahli nic netusiaceho typka von a zmarovali ho do krvi. Auto odsunuli nabok, nasadli do Mercedesu a odficali prec.
Kamosov otec, o auto dalej sa v Rapide cely cas v strachu krcil pod volantom, nebolo mu vsetko jedno, nic sa mu vsak nestalo, ale chudak ten v tej Crome za nic nemohol a vyfasoval, nuz osud si nevybera...

Vo Viedni by ho mozno n mieste popravili :lol:
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Wed Jul 29, 2009 11:18 am

Myslim ze nas predseda bude mat vo Viedni hlbsie zazitky tak nam mozno povie :-)
Samozrejme ako to je tam....

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Wed Jul 29, 2009 2:35 pm

maroxe: Také dačo :shock: kto by to bol povedal, veď my žijeme v demokratickej krajine kde žijú len slušný a mierumilovný ľudia. :roll:
Vždy keď vyjdeme von tak svieti slnko a ľudia sa na nás usmievajú. Asi je čas skončiť s narkotikami :lol: (alebo zhodiť ružové okuliare). :idea:

Na čo sa dnes legálne predávajú v obchodoch slzotvorné plyny, paralyzéry a pod. Asi aby sme si ich položili do kúpeľne vedľa kolínskej :wink:

K tomu trúbeniu, je fakt že u nás je vytrubovanie po iných účastníkoch cestnej premávky najhanlivejšia vec aká sa "Slovákovi" pritrafí. Dvakrát som bol svedkom násilnej protireakcie, raz za také trúbenie začal autom (Aviou) vytláčať z cesty vytrubovača, ten dokonca "vyliezol" jedným kolesom na chodník, druhýkrát vyletel podobný "bosohlavec" ako z maroxeho príbehu a začal kopať do auta vytrubovača.
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
Mondrejka
člen RCC
Posts: 590
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:28 am
Location: Rovinka
Contact:

Post by Mondrejka » Thu Jul 30, 2009 6:51 am

No v tomto pripade najlepsie si je dat na auto tu smaltovanu tabulku:

"Kultúrna pamiatka, poškodenie sa trestá"

inak ja by som navrhoval zmiernit texty ako vravi Pedro (lebo zachvilu tu mame prispevky od Ludia proti rasizmu a inych zaujimavych organizacii), tiez si myslim ze to tu nie je az take hrozne, tiez som byval 18 rokov v Petrzalke a da sa povedat ze percentualne bol pomer slusnych ludi k nezvladatelnym individuam tak 90:10 a to tych 90 bolo slusnych.
Myslim ze su urcite lokality kde je zvyseny pocet individui a tym sa treba proste vyhnut.
Clen RCC klubu R5 GTE 1,7i (1988) do 6/2007 momentalne s vozidlom od skupiny Renault.

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Fri Jul 31, 2009 12:00 am

Nemusime nic menit, ludia proti rasizmu nepridu, ved som uz na zaciatku napisal, ak sa da, clovek si moze vybrat ako bude zit a kam pojde, a kam nepojde. Ja som obycajny clovek, tak trochu socka a som furt niekde a zaujima ma vsetko, takze sa v Bratislave necitim bezpecne. Myslim si ze riesenim je obrana, takze to riesim a vyriesim. Nikde sa stahovat nemusim. Vsetko sa zda bezpecne dokial sa ti nieco nestane, potom zmenis nazor a ak sa ti nikdy nic nestane, mozessi gratulovat. Mano podla mna prisiel do rany klasickej bratislavskej tuposti s ktorou som sa stretol uz tisic krat. Tymto prispevkom sa snazim uzavriet ochkanie nad nebezpecnou Bratislavou a achkanie nad bezpecnou Bratislavou.
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
Pavel Vypler
člen RCC
Posts: 692
Joined: Mon Jun 30, 2008 8:19 pm
Location: Kolín,Česká Republika
Contact:

Post by Pavel Vypler » Fri Jul 31, 2009 5:51 pm

Mano, je me te lito,mohl bych k temto prispevkum mnoho napsat,ale nebudu tak cinit, s nekteryma souhlasim , s jinyma ne.Mnoho cestuji a to co se stalo tobe se stava i v CZ a dalsich statech .A co posledni dobou se deje od nas na zapad,tak to o nic lepsi neni :(
Pavel V - http://www.RenaultCarClub.cz

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Tue Aug 04, 2009 11:13 pm

No a poculiu ste uz toto???? ze vraj Francuzi jedia zaby..................

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Wed Aug 05, 2009 1:53 pm

:lol: Keby len to, oni "žerú" aj slimáky :P
A potom že prečo sú také drahé Garretty, KKK, IHI, Holsety a Schwitzery. :lol:
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

Post Reply