GORDINI sa vracia

o všetkom...

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Fri Nov 27, 2009 7:20 pm

Tohto som sa bál :?
Pošpinia dobré meno Gordiny a Alpine tým, že tak označia vozy ktoré pôvodným vozom Alpine a Gordiny nesiahajú ani po skrutky na diskoch. :evil:

Čo to bolo Gordiny a Alpine, veď to bola špička od Renaultu ktorá dokázala podvozkovo, technologicky aj motoricky dať na prdel obrovskej konkurencii áut :idea:

Čo je to Twingo RS. Prdítko s motorom ktorému dá dnes na prdel väčšina konkurencie. (vrátane staršíchch športiakov tej istej značky :roll: .) Jediné čo má dobré je podvozok ale všetko ostatné včetne pohonu je na rovnakej úrovni ako roky rokúce dozadu. Prosím nerozoberajme tu bezpečnosť, konkurencia ide vpred rýchlosťou aj bezpečnosťou, Renaultu sa to bohužiaľ nedarí už viac ako 15 rokov.
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Fri Nov 27, 2009 9:02 pm

suhlasim s tebou, stary dobry renault...
ja osobne na autach co nemaju v pneumatikach dušu už nenachadzam dušu, tieto nove papuče su už len obyčajne približovadla :x
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Fri Nov 27, 2009 9:13 pm

..a tie zadne svetla ktore na twingu akosi nevysli, tak na opaskovanom akoze gordini vyznievaju este komickejsie, cely ten zadok mi pripomina tie smiesne mestske rakuske auticka pre mladych vodicov...
Sexgrafik Renault Classic Clubu

robert007
Posts: 103
Joined: Sun Apr 04, 2010 5:41 pm
Location: Moldava nad Bodvou

Post by robert007 » Sun Apr 04, 2010 10:21 pm

Gordini-my čo jazdíme na dedkoch,máme problém prijať niečo nové čo može zatieniť legendy,v dnešnej dobe vyrábať predajný model auta je už asi novodobý problém-tak sa vyrábajú spotrebáky pra neznalcov,ktorím poviete v predajni toto je legeda Gordiny...je to absolútna novinka...,a oni to kúpia.Renault skor opatrne chce oprášiť históriu aby nevyhorel-vobec je potrebné priniesť na trh drahú malosériovku v emisnom svete? Chceme výkony,ale čo ak je táto Gordini Twingo-ľahšia,inak sprevodovaná,ladené potrubia,krútiak...a to ho robý lepším ako RS aj pri skoro zhodnom výkone ?Mala by to byť lepšia RS-ka,robila sa okolo toho veľká kampaň-podľa mňa začína nová éra športových Renaultov a hlavne Renault ťaží z masovej výroby ľudoviek po celom svete,buďme radi,že sa Gordiny vobec vracia,takto majú sa aspoň odkiaľ odrasziť,veď len ten lak a motív je nenahraditeľný a sekol by aj na moju R-18GTL/79PS...
R-25 Baccara V6

User avatar
-=Mike=-
člen RCC
Posts: 1216
Joined: Thu Aug 04, 2005 10:46 pm
Location: Slovensko
Contact:

Post by -=Mike=- » Thu Jun 24, 2010 10:00 pm

R8,R12,Twingo

User avatar
Alex
člen RCC
Posts: 2448
Joined: Fri May 05, 2006 10:22 am
Location: Okres Senec

Post by Alex » Thu Jun 24, 2010 10:43 pm

hehe. no co uz
Image
Renault R8 1132 r.v. 1970

User avatar
-=Mike=-
člen RCC
Posts: 1216
Joined: Thu Aug 04, 2005 10:46 pm
Location: Slovensko
Contact:

Post by -=Mike=- » Thu Jun 24, 2010 10:55 pm

Tak skoro ako R8Gordini.. cenovo okolo 10000eur po renovacii vo FR :)
Asi strieknem zelene twingo :D
R8,R12,Twingo

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Fri Jun 25, 2010 1:24 am

Ja už som veľmi starý, keď sa tak na tie fotky pozerám tak také auto by som nechcel ani zadarmo, že vraj exkluzivita :lol: :lol: :lol:

Aké nádherné vozy vyrábal Renault, každý mal niečo do seba, každý dokázal osloviť.... Či by som sadol do 4, 5, 8, 11, Fuega, 25 v každom by som sa cítil dobre.

Teraz mám pocit akoby všetky autá vyrábal jeden koncern bez duše a na jedno kopyto.
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
jozo-ke
Posts: 1964
Joined: Sun Oct 28, 2007 1:41 pm
Location: Košice
Contact:

Post by jozo-ke » Fri Jun 25, 2010 7:09 am

žial ale musím čiastočne súhlasiť s Anarkim.Je smutné,že sa dnes viac vyrábaju auta pre úžitok a zisk ako pre zábavu.Výkon nepridali,to na modeloch Gordiny malo zmysell :? To som si aj ja ako fanúšik Gordiny mohol kúpiť Clio či Twingo,strieknuť ho,dať "rýchle" pruhy a povedať mám Gordiny.Lebo presne len to urobili :!:
ex - Renault Clio 16V 92"
ex - Renault 5 GTE 91"

Post Reply