Alternativne rozmery pneumatik

o všetkom...

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

Post Reply
User avatar
krestan
Posts: 518
Joined: Fri Nov 07, 2008 3:26 pm
Location: Šalgovce
Contact:

Alternativne rozmery pneumatik

Post by krestan » Sun Apr 18, 2010 5:57 pm

chcel by som sa spytat ci ma niekto z vas skusenosti so ziskavanim potvrdeneho zoznamu alternativnych rozmerov pneumatik a diskov na automobily renault.. chcem totiz obut na erpeť ine pneumatiky ako mam zapisane v TP a ked som siel do Renaultu tak mi ten zoznam bez problemov boli ochotny vyhotovit ale, za 50 eciek.. co im nedam uz len z principu.. kamarat bol v BMW a tam mu ho dali zadara a este mu popriali pekny den..

takze da sa nejakou inou cestopu ziskat tento "certifikat" ci ako by som to nazval ?? pravdaze taky aky mi uznaju chlapci na PZ aby som to mohol dat aj zapisat.. za postrehy a prispevky vopred dakujem
Renault 5 1,6D ex - brikety patria do kachiel ,Renault 5 1,4 i - v uzivani drahej polovičky ,osobne vozidlo
Renault 5 1,7 GTE

RCC SR na Facebooku http://www.facebook.com/group.php?v=photos&gid=251338922390#/group.php?v=info&gid=251338922390

robert007
Posts: 103
Joined: Sun Apr 04, 2010 5:41 pm
Location: Moldava nad Bodvou

Post by robert007 » Sun Apr 18, 2010 9:16 pm

Vzory altern.pneu by malo byť na každom Okresnom úrade odbor dopravy,ale ak chceš pneu večších rozmerou než je odporúčané t.č.výrobcom-tak len importér,alebo výrobca,skoro u všeých značiek sa za to platí,a nezabudni aj na to,že tvoja R-5 je možno staršia ako BMW tvojho kámoša-kde sa tento problém rieši aj častejšie ako u Renaultov,možno tých 50e za to stojí...o rok to kludne može stáť aj viac-prípadne nebude už taká možnosť?
R-25 Baccara V6

User avatar
Mondrejka
člen RCC
Posts: 590
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:28 am
Location: Rovinka
Contact:

Post by Mondrejka » Mon Apr 19, 2010 9:07 am

Suhlasim ze ak sa da tento problem vyriesit za 50 EUR tak by som ich asi dal, ked ta zastavia a nahodou budu pozerat na pneu tak tie problemy (aj pokuta) nestoja za to. Vsak to nie je ani cena dvoch pneumatik
Clen RCC klubu R5 GTE 1,7i (1988) do 6/2007 momentalne s vozidlom od skupiny Renault.

Post Reply