bezpecnostna jklietka do auta..

o všetkom...

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

Post Reply
User avatar
krestan
Posts: 518
Joined: Fri Nov 07, 2008 3:26 pm
Location: Šalgovce
Contact:

bezpecnostna jklietka do auta..

Post by krestan » Thu Jan 05, 2012 7:22 pm

kedze v poslednej dobe sa objavuj nielen v mediach spravy o taqm buracke , sem buracke, rozhodol som sa a nie je to z frajeriny ako si podaktory budu mysliet namontovat do svojej R 5 GTL bezpecnostnu klietku , je to viac menej koli priatelke ktora na tomto aute denno denne jazdi.. funkciu bezpecnostnej klietky som si vyskusal osobne pri 140 km/h system zvododla, hodiny , zakusnute kolesa a asi 4 kotrmelce.. okrem toho ze som si asi nasral do gati , sa mi a ani soferovi nic nestalo.. takze dotaz: kde v tej pojebabranej vyhlaske je napisane ze bezpecnostna klietka nemoze byt ?? ja osobne som to tam nenasiel.. dotazy ze sa mi tam bude na "H" nastupovat su premna nepodstatne.. nechcem zpastacit moju R5 .. chcem zvysit bezpecnost tej malej krabicky .. Mimochodom .. bude rozoberatelna. dakujem za vsetky dotazy

dupl/r5forum.cz
Renault 5 1,6D ex - brikety patria do kachiel ,Renault 5 1,4 i - v uzivani drahej polovičky ,osobne vozidlo
Renault 5 1,7 GTE

RCC SR na Facebooku http://www.facebook.com/group.php?v=photos&gid=251338922390#/group.php?v=info&gid=251338922390

User avatar
MiKo
člen RCC
Posts: 1105
Joined: Thu Jun 12, 2008 6:46 pm
Location: Ladce - Slovensko

Post by MiKo » Thu Jan 05, 2012 8:24 pm

Vyhlaska asi nie je podstatna, pri cestnej kontrole ti zoberu papiere urcite.

Ked ta klietka bude homologovana do premavky (aspon pre EU) tak nebudes mat problemy, akurat ze taku asi nikto nevyraba..
Renault 5 GTX 1.7i, 1990, Project GTX-E
Renault 19 Cabrio 1.8i, 1995
Renault 5 TL 1.4 - Žebro na ND
Renault Clio 1.2 16V, 2002 - UNICYKEL
EX - R5 TL 1.1, 1989 - predané
EX - R5 GTE, R5 GTT - DDO
Ford Mondeo Turnier Ghia Durashift 2,0TDCi:( - DAILY CAR

User avatar
jozo-ke
Posts: 1964
Joined: Sun Oct 28, 2007 1:41 pm
Location: Košice
Contact:

Re: bezpecnostna jklietka do auta..

Post by jozo-ke » Fri Jan 06, 2012 7:55 pm

Rám na Slovensku nieje povolený,riešil som to na moju ex 5GTE,rám problem nieje osadiť,ale bez potrebnej homologizacie to nepôjde legalizovať,budú ťa perovať zelený a rovnako aj STK. Riešením by bolo spevniť karosériu a rám prispôsobiť tvaru stlpikov a karosérie.Ak bude čierny v čiernom interieri tak si ho policajti nemusia všimnuť.
ex - Renault Clio 16V 92"
ex - Renault 5 GTE 91"

Post Reply