Clio II Autentique 2002

Máte nejaký problem s autom? Napíste sem, možno vám niekto iný pomôže..

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

Post Reply
Victorio
Posts: 46
Joined: Wed Sep 17, 2008 8:52 am

Clio II Autentique 2002

Post by Victorio » Wed Dec 10, 2008 4:53 pm

Ahoj, už som tu zase.
Ak mate niekto Clio II autentique r.v. 2002, 1.2 8V, mozte mi pozriet, aku mate volu medzi šasi-karoseriou , a tvarovanou podlozkou obalenou gumou uchytenou na tycku predneho tlmica ? tj. ta podlozka, ktora drzi tlmic, aby pri odlahceni prednej napravy tlmic nevypadol :)
Ja tam mam odhadujem cca 1cm.

V predchadzajucich temach som popisoval problemy so zadnou bubnovou brzdou, natocenim volantu, a "klepanim" prednej napravy. V podstate som dosial nic nezistil, zeby som si to klepanie iba namyslal ? Vcera som bol v druhom vacsom servise (SWAM Ke!)., technik mi dal auto na zdvihak s vibracnym testom napravy , tj. rozkmitalo mi to roznymi smermi prednu napravu, a nezistil ziadne vole.
Boli sme aj na skusobnu jazdu, a zhodnotil vsetko bez problemov, je pravda, ze sme nesli napr. po kolajniciach, ci vacsich hrboloch, a hrboloch v zatacke, kedy sa to najviac prejavuje.
Aj volu medzi hornou podlozkou drziacou tlmic a sasi zhodnotil OK.
A ulozenie tlmica (tj. gumova vlozka s loziskom) sa udajne znici az po mnohych ale v ziadnom pripade nie 28000 km.
Tak asi to bude ok ?!.
Co sa tyka natocenia volantu, to mi spravia pri nastaveni geometrie, to by tak nevadilo.
Ma teda vyznam menit to ulozenie tlmicov ? nejakych 2000 material + praca 1000 ? alebo

Post Reply