rozvod

Máte nejaký problem s autom? Napíste sem, možno vám niekto iný pomôže..

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Wed Jan 06, 2010 2:15 am

krestan: Ani sa ti nečudujem, nemal si to kde vyskúšať takže nevieš o čom to je. :wink: Aj keď s tým čo si počul a napísal to naozaj nemá nič spoločné. :roll:

Frajerka je finančne najnevyspytateľnejšia bytosť na planéte. Nikdy nevieš koľko na ňu minieš aby ti ostala naklonená a klapalo to medzi vami. U mňa sú účty za benzín stále rovnaké. :D

Frajerku môžeš mať len jednu, ja sa môžem povoziť na akomkoľvek aute bez rizika že dostanem kopačky :lol:

Ak nemám náladu alebo čas tak nechám svoje auto stáť bez slova na ocot aj týždeň. Skús to spraviť nejakej babe. :)

Vďačne ma odvezie na pivo, futbal, tréning, posedenie, copulatio či zraz nemá "svoje dni" nebolí ju hlava nemá problém znášať môj flirt s inou babou v "jej" prítomnosti :lol:
Bez následkov typu "vybrakovanie kreditky", "tichá domácnosť" či "dámska jazda".

Keď "spravíš" frajerku tak na oplátku jej musíš kúpiť nejakú čačku alebo spraviť nejakú láskavosť (ak si neulovil nymfomanku). Moje auto priam samo vyžaduje rýchlu jazdu bez toho aby som mu musel kupovať kvety, ísť s ním na večeru alebo počúval jeho výlevy. :P Plne syntetický olej za dealerskú cenu aj s filtrom jej raz ročne kúpim s radosťou. :lol:
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
krestan
Posts: 518
Joined: Fri Nov 07, 2008 3:26 pm
Location: Šalgovce
Contact:

Post by krestan » Wed Jan 06, 2010 7:01 am

heh ja som vedel ze ti to neda.. inak .. aby som ta poopravil.. sedel som v zopar dobrych autach.. a tym myslim aj soferoval napr : od najstarsieho . porche carrera 911 rs RV.1973 - raketa.. klasicky vzduchom chladeny motor.. no parada.. dalej, subaru impreza VRC full zavodny special,s dvojlitrovym turbobenzinom - 305 konova kara z ktorej mi cvrklo a nakoniec dve priblizovadla , BMW M6 a audi Q7 4,2 benzin..

priznam ze najvacsiu radost som mal z porche a pos*al som sa z Imprezi a to viac menej doslova..
Renault 5 1,6D ex - brikety patria do kachiel ,Renault 5 1,4 i - v uzivani drahej polovičky ,osobne vozidlo
Renault 5 1,7 GTE

RCC SR na Facebooku http://www.facebook.com/group.php?v=photos&gid=251338922390#/group.php?v=info&gid=251338922390

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Wed Jan 06, 2010 9:49 pm

No vidíš :wink: keby si mal tak nadupaného Renaulta ako bolo to Subaru tak by si sa nepos... ale zažíval by si to čo ja. :lol:
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
Mario Horak
člen RCC
Posts: 769
Joined: Wed Apr 12, 2006 11:00 am
Location: Bratislava

Post by Mario Horak » Thu Jan 07, 2010 12:06 am

Jacques Baptiste tvrdil, že všetko je porovnateľné. Autá s babami určite, ale aj diesle s benzínmi.
Pripomínam, že diesel v R10 (tentokrát výnimočne myslím na Audi a nie Renault) niečo do seba má, keď 3x vyhral 24 Le Mans.

Ale ozaj sme mimo témy.
Renault R5 GTE, Renault Caravelle

Post Reply