brzdy

Máte nejaký problem s autom? Napíste sem, možno vám niekto iný pomôže..

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

Post Reply
Marcel

brzdy

Post by Marcel » Thu Aug 11, 2005 9:50 am

Zdravim pani, neviete niekto poradit, cim sa daju nahradit brzdove hadicky na R8. Original nemozem zohnat a potrebujem zarucenu radu - metoda pokus/omyl je dost draha. Niektory hovoria z Dacie, R5 ...?
Vdaka

Ondra

Post by Ondra » Tue Oct 18, 2005 2:19 pm

Já jsem brzdové hadice nahradil hadicemi ze Škody 105/120. Chce to vyměnit holendry na trubkách (já měnil kompletně celé brzdové vedení), je tam jiný závit a udělat si přechodníky na brzdiče. Škodovácké hadice mají závit "dovnitř". Hadice pak vhodným způsobem přichytit k podběhu neboť jsou o trošku delší (já jsem použil elektrikářské spony) a je po problému. S touto "úpravou" jezdím už 6 let, TK procházím bez problémů a brzdím o stošest. :lol:

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Re: brzdy

Post by Majmajko » Wed Oct 19, 2005 8:21 pm

Marcel wrote:Zdravim pani, neviete niekto poradit, cim sa daju nahradit brzdove hadicky na R8. Original nemozem zohnat a potrebujem zarucenu radu - metoda pokus/omyl je dost draha. Niektory hovoria z Dacie, R5 ...?
Vdaka
Skus sa spojit s Marosom (maroxe) ten ma tiez prerobene skodovacke hadice. Maros si chce dat origos, zhanal aj v Perome a tam ich tusim mali.

pivonkab@volny.cz

brzdové hadice a systémy

Post by pivonkab@volny.cz » Mon Nov 14, 2005 2:12 am

ahoj
jestli sháníte brzdové hadice, zkuste firmu BEKAS
e-mail: info@bekas.cz,www.bekas.cz,mobil: 608828183
stačí stoupání závitu a délka hadice,vyrobí vše
s pozdravem Bedřich Pivoňka,e-mail:pivonkab@volny.cz

Post Reply