Page 1 of 1
Klakson
Posted: Mon Jul 30, 2007 12:11 pm
by alien20022
Kto vie pomoct ako by som mohol opravit klakson lebo auto netrubi
Posted: Mon Jul 30, 2007 12:17 pm
by Alex
prve co by si mal spravit je kuknut sa pod auto ci ti nevisi kablik odpojeny od truby alebo ho vytiahnut a dobre precistit kontakty. zvykne sa tam drzat dost blata a prachu tak sa ti mohol prerusit kontakt.
no a ked je toto ok a nepomaha, tak uz len vymontovat a rozobrat
dalej uz je to na tebe.
no ale este to moze byt aj zly kontakt od vypinaca,hm.

Posted: Tue Jul 31, 2007 1:31 pm
by Mondrejka
Ako vravi Alex, treba zistit ci tam ide napatie, napr. ziarovkou, a potom skusit ci je dobra kostra a vycistit kontakty.
Posted: Sun Aug 19, 2007 12:29 pm
by -=Mike=-
Urcite to bude v necistotach.. Je to na takom mieste, kde sa lahko dostanu necistoty.. Zatial ti mozem poziciat susedu, lepsi klakson by si nezazil
No ako nahrada moze byt aj zo skody.. Ale verim tomu, ze ked napises na fore, ze chces klakson, tak sa nejaky najde

Posted: Sun Aug 19, 2007 9:29 pm
by Alex
ja chcem novy klakson
ten moj ma velmi nezny zvuk, chce to nieco viac bububu

Posted: Sun Aug 19, 2007 11:04 pm
by Anarki
Príď na zraz do Mělníka a tesne pred alebo po stačí obísť pár vrakovísk na Renaulty (máme ich poznačené). Tam si pýtaj kompresorový klaksón (mali ho aj päťky ale silnejší bol napríklad aj v R25 V6 Baccarra, Safrane ...) Ja som si taký pozháňal a keď ho stihnem do zrazu nahodiť tak to bude super

Posted: Sun Aug 19, 2007 11:16 pm
by -=Mike=-
No potreboval ho zrejme allien
