ZACHRANME ROMANOVU R5 a R8!!!!

Máte nejaký problem s autom? Napíste sem, možno vám niekto iný pomôže..

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

Post Reply
pedro
člen RCC
Posts: 747
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:39 am
Location: Bratislava

ZACHRANME ROMANOVU R5 a R8!!!!

Post by pedro » Wed Dec 05, 2007 11:30 am

Ahojte vsetci,

vyhlasujem zachrannu akciu Romanovho autoparku! :o
Vyzyvam vsetkych R patkarov aj nepatkarov aby poskytli bud vymenou alebo za symbolicku uhradu :wink: Romanovi tieto nahradne diely na R5:
:arrow: predna maska
:arrow: predny naraznik
:arrow: jedle poloosy
:arrow: capy riadenia
A NAJHLAVNEJSIE :arrow: kulisu riadenia

Zachranime tym dve auta jednou ranou, pretoze R8 musi trpiet v tomto mraze a solenych cestach, tak sup sup do garaze a zhanajme diely aby mohla mladsia 5 jazdit a stara dama 8 oddychovat v garazi!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Wed Dec 05, 2007 12:03 pm

a co je na tom aute dobre?
:lol:

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Wed Dec 05, 2007 1:45 pm

nárazník by som mu dal hneď za cenu dvoch nových držiakov ktoré som naňho musel kúpiť ale potrebujem zohnať niekoho na východe čo robí s laminátom aby mi dokončil môj GT-čkový nárazník, potom by som ho už mal kde strieknuť a nahodiť.

mriežka predná je k odberu hneď, má odjazdené 2 sezóny je takisto z klasickej R5 a viem mu ju dať za 4 stovky (pôvodne kupovaná u Fottu za 800)

Čapy riadenia mám perfektné staré na starom riadení, ak by ti pasovaly tak ti tich dám zadara.
Alebo radšej za dve dvojlitrovky Pepsi Coly :D

Kulisa riadenia - čo to je- keď volantová tyč prechodná medzi riadením a prvu krátkou tyčkou tak tú by mal mať kamoš. Cenu neviem, tipujem okolo 500 sk ale fakt presne neviem musel by som sa spýtať.
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
Alex
člen RCC
Posts: 2448
Joined: Fri May 05, 2006 10:22 am
Location: Okres Senec

Post by Alex » Wed Dec 05, 2007 1:47 pm

len ci to nema byt kulisa radenia..
roman spominalze sa mu nedaju radit rychlosti, ma to cele "vylogane"
Image
Renault R8 1132 r.v. 1970

pedro
člen RCC
Posts: 747
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:39 am
Location: Bratislava

Post by pedro » Wed Dec 05, 2007 2:47 pm

ALEX ma pravdu je to KULISA RADENIA!!! :lol: :lol: :lol:

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Wed Dec 05, 2007 5:07 pm

Tak tú náhradnú nemám, plánujem si ísť kúpiť novú doRenaultu lebo aj moja je povoľnejšia ale to tak skoro riešiť nebudem. :(
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
jozo-ke
Posts: 1964
Joined: Sun Oct 28, 2007 1:41 pm
Location: Košice
Contact:

Post by jozo-ke » Wed Dec 05, 2007 8:44 pm

Anarki wrote:nárazník by som mu dal hneď za cenu dvoch nových držiakov ktoré som naňho musel kúpiť ale potrebujem zohnať niekoho na východe čo robí s laminátom aby mi dokončil môj GT-čkový nárazník, potom by som ho už mal kde strieknuť a nahodiť.
a čo ti na tom treba??Mám kamoša čo robi s lamino.A poznám aj človeka čo dokonca zvára plasty.A to tu hned u nás v Ke.
ex - Renault Clio 16V 92"
ex - Renault 5 GTE 91"

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Wed Dec 05, 2007 11:26 pm

Bezva :idea:

Potrebujem vytiahnuť zlomené resp uhnité šruby z origo dier čo držia
medzikus medzi kasňou a nárazníkom.

Potrebujem zaplátať niektoré vyrezané diery na ňom (nie sú veľké).

Potrebujem ho nejako zarovnať, bol už robený, zhora je rovno ale dole je krivka.

Ak by sa dalo vyrobiť naňho lízatko aké má PH2, je to len PH1 nárazník ale to je to najmenej.

Skús sa opýtať na cenu, prípadne ti pošlem foto. Nárazník nie je vo veľmi dobrom stave ale radšej dám dokopy starý ak by som ešte náhodou niekde buchol, než mám zlynčovať nový.
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Tue Sep 16, 2008 11:50 am

Takže už som vravel aj predsedovi, mám jeden voľný nárazník na Renault Super 5. Z čiech som si priniesol iný.

Nárazník čo ponúkam vyzerá takto:

http://arco.renaultcc.sk/21rccr08/image ... age35.html


Cena je vzhľadom k jeho vzácnosti a super stavu dosť vysoká :D pod 4 litre Pepsi Coly ho z domu nepustím :lol:

Ak by si mal záujem ozvi sa, nájdeme aj mriežku za pár drobných. :wink:
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

Post Reply