MX ---- <> Renault 8 Saint Tropez <> ---- MX

Tipy, triky, alebo sa len pochvalte..

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

Post Reply
User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

MX ---- <> Renault 8 Saint Tropez <> ---- MX

Post by maroxe » Sun Feb 19, 2006 12:41 pm

Cafte Renaultaci...
Mam takyto napad a rad by som sa dozvedel vas nazor. Renaultku ktoru mam ma povodny lak, ktory je celkom v pohode, aj ked niekde uz vysuchany na kov /Majmajko vie.../ ale na par miestach je dost dotukana /v podstate na vsetkych rohoch/ a lavy predny blatnik potrebuje tmelenie... Chromove zrkadielko treba dat na spravne miesto, cize dierky co po nom ostanu na prednej kapote bude treba zneskodnit, a tym padom vazne uvazujem nad lakovanim... Rad by som vsak zachoval modry odtien. Mojim snom vsak vzdy bolo mat dvojfarebnu Renaultku. Co tak modro bielu? Celkom to pasuje ku kolesam, pripomina mi to zaslu slavu francuzskej rivieri, uplna funesovka... Kuknite obrazok.
Cize komplet lak, modry a strecha a zadna kapota biela. Ale taka paradna hlboka biela, taka aka sa mi podarila na fotomontazi.
Doteraz som pocuval vselijake hlasy, ze nelakuj to, bude to mat vacsiu cenu.... Ale ved ja to auto predat nechcem, chcem aby bolo pekne ale aby bolo vramci svojej doby. Podobne sa lakovali R4CV a Dauphinky, takze si myslim ze to bude celkom autenticke :)
Dost ma stvu tie preliaciny a tukance a skrabance, takze tak.
Lakiernikov mam skvelych, robia veterany, nie su sice z najlacnejsich, ale ostatnu belasu renaultku mi spravili genialne. Takze s tym pojdem do Trnavy. Preto nemajte obavy z pomaranca, alebo fuseriny... Takze cakam na vase nazry a setrim prachy 8)
Maroxe.

PS: Kde a ako mozem vlozit obrazok?
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
Jan Kalina
Posts: 306
Joined: Wed Aug 10, 2005 4:24 pm
Location: CZ-královéhradecko

Post by Jan Kalina » Sun Feb 19, 2006 8:46 pm

Obrázek musíš mít někde na netu. Pošli mi ho na mail, dám ho sem.
Honza
R20 TS 2.0 82/R20 Turbo-D 2.1 83/R25 V6Turbo 2.5 86/R25 Turbo-DX 2.1 85/R25 V6Injection 2.7 85/Express 1.4 8?/Express 1.9d E3/R25 V6Injection 2.9 87,88/Fuego 2.0GTX Automatic 83/Fuego 2.2GTX 85

User avatar
Jan Kalina
Posts: 306
Joined: Wed Aug 10, 2005 4:24 pm
Location: CZ-královéhradecko

Post by Jan Kalina » Mon Feb 20, 2006 12:53 am

Pro zvětšení klikněte na obrázek :wink:
Image

Tak kto je prvý :?: :twisted:
Honza
R20 TS 2.0 82/R20 Turbo-D 2.1 83/R25 V6Turbo 2.5 86/R25 Turbo-DX 2.1 85/R25 V6Injection 2.7 85/Express 1.4 8?/Express 1.9d E3/R25 V6Injection 2.9 87,88/Fuego 2.0GTX Automatic 83/Fuego 2.2GTX 85

User avatar
-=Mike=-
člen RCC
Posts: 1216
Joined: Thu Aug 04, 2005 10:46 pm
Location: Slovensko
Contact:

Post by -=Mike=- » Mon Feb 20, 2006 11:13 pm

Zaleží čo mieniš urobiť s tvojou R8 neskôr..Predať?? Alebo je to tvoj miláčik navždy..Ja svoju mienim si nechať.A tiež ju chcem striekať..Keď chceš neskôr predať, tak ju nechaj v povôdnom laku a opravuj chyby laku...Ale ta kombinacia je prenádherná...Inak aj mňa to napadlo niečo také...Ale ešte neviem..Striekať chcem ju budúci rok..Ja som za tu farebnu kombináciu :wink:
R8,R12,Twingo

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Tue Feb 21, 2006 10:01 am

Renaultku si chcem nechat navzdy, preto som sa rozhodol narusit historicku kontinuitu, vykaslal som sa na zberatelsku autenticitu, chcem aby sa za tym autom obzerali ludia so slovami: "Ved je ako nove!!!" uz na buduci rok a chcem zachranit pomaly odchadzajuci lak...
Do laku pojdem bud toto leto, alebo na buduci rok v lete /koncom leta/ Kedze v zime nejazdi a jazdit nebude, este vraj nezazilo zimu :!: ....
:)
Inak dakujem Mike za podporu mojej farebnej kombinacie. Si moj clovek. 8) Tesim sa z tejto farebnej kombinacie... Po prve, modra farba - ostava, len sa bude striekat nanovo a biela je k tomu uplne francuzska :)
"Pocujes Majmajko 8) "
Chcem to robit tak ze sa auto do znacnej mieri odstroji, cize ziadne paskovanie, viem ze potom moze hrozit zatekanie, ale pri ostatnej belasej renaulke, ktoru som tiez pred striekanim odstrojil a za vydatnej pomoci rozbiehajuceho sa klubu sme ju poskladali, sme prisli na to ako a cim vysilikonovat okna aby nezatekali. Takze obavy nemam. Nech zije modrobiely sen :D
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
-=Mike=-
člen RCC
Posts: 1216
Joined: Thu Aug 04, 2005 10:46 pm
Location: Slovensko
Contact:

Post by -=Mike=- » Tue Feb 21, 2006 10:42 pm

Vsak aj ja si chcem nechať svoju navzdy.A preto jej doprajem nový melír :lol: Moja uz raz bola striekana..Povodny majitel.Ale ja chcem tiez dať svojej novy lak.A chcem ukázat ludom, ake nadherne auta jazdili.Hlavne R8 :wink: No bojim sa tiez striekania a odstrojovania :roll: No dúfam, ze dobre to dopadne.
Ja som na ceskom Rclube videl tu Renault Dauphine v bielo-ciernej kombinacii ala policia..Krasne :) Tak vtedy ma tieznieco napadlo take..No este uvidim..Ale ked ty chces, tak si myslim, ze to urob..Bude ozaj nadherna :!:
R8,R12,Twingo

User avatar
-=Mike=-
člen RCC
Posts: 1216
Joined: Thu Aug 04, 2005 10:46 pm
Location: Slovensko
Contact:

Post by -=Mike=- » Tue Apr 04, 2006 11:30 pm

A co tak taketo nieco..: :)
Image
R8,R12,Twingo

User avatar
matus
člen RCC
Posts: 2091
Joined: Wed Mar 09, 2005 7:43 pm
Contact:

..

Post by matus » Wed Apr 05, 2006 6:43 am

Hmmmm, tak to uz hej.

Moja zimna by mala byt tiez bi-color. No uvidime, kedy vide z garaze.

MX: hlavne ze ta tie dvojfarebne uz presli, co??? Ale inak, moze byt 8)

Mike: dovolil som si ti trochu poupravit ten posledny prispevok... :D
Image
Predseda OZ Renault Classic Club
Renault R8 1130 (1964) -+- R8 1130 (1965) -+- R8 1132 (1967) -+- BMW 528iA (1997) -+- Jawa 50 Pionier (1971)
Pravopis je pre ľudí čo majú príliš veľa času!

User avatar
-=Mike=-
člen RCC
Posts: 1216
Joined: Thu Aug 04, 2005 10:46 pm
Location: Slovensko
Contact:

Post by -=Mike=- » Wed Apr 05, 2006 11:06 pm

No Matus som len rad, za tvoje poopravenie.. :wink:
Mne sa taka kombinacia paci..A vobec 2-farebne..
Ale to by som chcel mat dve Renault 8 jednu povodnu a druhu taku nejaku..Ale nie extremny tuning.. :shock:
A najradsej R8 Gordini povodnu ...A ta je na svoju dobu tuning ako ma byt :D
R8,R12,Twingo

User avatar
Alex
člen RCC
Posts: 2448
Joined: Fri May 05, 2006 10:22 am
Location: Okres Senec

Post by Alex » Thu Dec 20, 2007 3:39 pm

maroxe wrote:Renaultku si chcem nechat navzdy, preto som sa rozhodol narusit historicku kontinuitu, vykaslal som sa na zberatelsku autenticitu, chcem aby sa za tym autom obzerali ludia so slovami: "Ved je ako nove!!!" uz na buduci rok a chcem zachranit pomaly odchadzajuci lak...
Do laku pojdem bud toto leto, alebo na buduci rok v lete /koncom leta/ Kedze v zime nejazdi a jazdit nebude, este vraj nezazilo zimu :!: ....
:)
Inak dakujem Mike za podporu mojej farebnej kombinacie. Si moj clovek. 8) Tesim sa z tejto farebnej kombinacie... Po prve, modra farba - ostava, len sa bude striekat nanovo a biela je k tomu uplne francuzska :)
"Pocujes Majmajko 8) "
Chcem to robit tak ze sa auto do znacnej mieri odstroji, cize ziadne paskovanie, viem ze potom moze hrozit zatekanie, ale pri ostatnej belasej renaulke, ktoru som tiez pred striekanim odstrojil a za vydatnej pomoci rozbiehajuceho sa klubu sme ju poskladali, sme prisli na to ako a cim vysilikonovat okna aby nezatekali. Takze obavy nemam. Nech zije modrobiely sen :D
no, akosi sa ti to nepodarilo zrealizovat ani za uplynule skoro dva roky.
skus takto poriesit tu vasu bielu. to striekanie by som potiahol az tak ako je na tej cierno cervenej, aj s prednou kapotou. celkom sa mi to tak paci :wink:
Image
Renault R8 1132 r.v. 1970

User avatar
jozo-ke
Posts: 1964
Joined: Sun Oct 28, 2007 1:41 pm
Location: Košice
Contact:

Post by jozo-ke » Thu Dec 20, 2007 5:36 pm

jedna krajšia ako druhá:)podobnu kombináciu mám aj ja na cliu ako je ta čierna a červena.....ta modra je nádherna...takže môže byť..bude vyzerať ako nový a originálny kusok... :wink:
ex - Renault Clio 16V 92"
ex - Renault 5 GTE 91"

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Fri Dec 21, 2007 12:28 am

Uz nie
Marosko uz tunuje :wink:

User avatar
Alex
člen RCC
Posts: 2448
Joined: Fri May 05, 2006 10:22 am
Location: Okres Senec

Post by Alex » Fri Dec 21, 2007 12:38 am

tak modra je len letmo tunovana ale sme zvedavy co sa udeje s bielou.. to ma byt riadny tunning.. vsak maroxicek :P
Image
Renault R8 1132 r.v. 1970

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Fri Dec 21, 2007 7:31 am

no to ste mi pekne ozivili pamat, pravda je ze ak budem modru raz lakovat, tak urcite dam bielu stechu, ale nie je tolko peniazkov a skoda este lakovat ked ma celkom pekny povodny lak... modru netunujem, akurat ma vyfuk, hmlovky z nej davam na bielu, takze modra sa snazi o origo a biela bude taky mestsky vykuchanec.... :wink:
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Fri Dec 21, 2007 1:21 pm

modro biela ci co??? :?: :?: :wink:

Image

Post Reply