Renault 4 Furgonete 4

Tipy, triky, alebo sa len pochvalte..

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

Post Reply
User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Renault 4 Furgonete 4

Post by Majmajko » Wed Apr 27, 2005 3:53 pm

Zda sa, ze aj ja dam Rencu do tych Marosom vybranych farieb Image

Kotúčové brzdy sú už pripravené na prehodenie, ešte dám repasovať elektróny a keď sa pôjde do laku, tak sa prispôsobia blatníky na gumy (175-185 možno 195 R 13) Samozrejme sa bude bok aj vrch presklievať :roll:

Je to troška dlhá cesta, takže budem postupne popisovať čo sa s Renčou deje :roll:

-=Mike=-

supeeer

Post by -=Mike=- » Wed Apr 27, 2005 9:42 pm

Dalsia nadhera... Som zvedavy ako bude vyzerat...Drzim palce pri diele.. :o

mx

inak

Post by mx » Thu Apr 28, 2005 3:23 pm

caf, uz som prisiel ako to vyriesit s tou linkou, jednoducho pojde v tej istej vyske ako v predu. bude to super, zvizualizujem ti to...

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Hmm

Post by Majmajko » Thu Apr 28, 2005 3:29 pm

Zmysel to ma kedže z predu to tak ide pod hranou.

User avatar
Lesshuhn
Posts: 6
Joined: Thu Apr 28, 2005 11:16 pm
Contact:

Post by Lesshuhn » Mon May 02, 2005 11:09 pm

Nazdar, do barevných kombinací nebudu kecat, ty jiný úpravy co jsem psal v koupím, jsem myslel právě ty že tam dát Alpinu i s převodovkou. Máš sice pravdu,že to řazení je super, ale těžko najdeš pětikvalt, navíc ta z TX je strašně dlouhá, má převod 3,4, mám ji v autě. Mám ještě 3,1, ale s tou už se vůbec nedá jezdit. :( :D Je hezké, že máš kotouče, ale dát alpinu na origoš přední nápravu je sebevražda, tam se dává náprava z R5. Jinak kola se vejdou 185/60/13 bez problému, neškrtají, pokud nedáš podložky. Mrkni sem: http://www.sweb.cz/renault5/ , nebo na srazy Renaultclubu ČR 1. a 2. sraz, najdeš tam mýho pikápka :D

Post Reply