Priečny celonerezovy výfuk na Renaulte 8

Tipy, triky, alebo sa len pochvalte..

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Wed Nov 14, 2007 3:22 pm

kontaktujte tadialto: www.a-m-a.sk z tade je moj nerezak :)
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
Mondrejka
člen RCC
Posts: 590
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:28 am
Location: Rovinka
Contact:

Post by Mondrejka » Wed Nov 14, 2007 6:28 pm

Pocuvajte, cena sa bude splhat k velkym cislam podla mna za to co robia v AMA Vas pumpnu kazdeho tak minimalne o 8-cku, preto mozete uvazovat o nerezovom vyfuku aj takto: Kupit hotove lacne bezprieckove nerezove vyfuky cca 1888,- a dat dorobit len rurku k zvodom to moze stat max 888,-.

LENZE pouzitim BEZPRECKOVEHO vyfuku tzv. Laufu Vase auto dost zhlucnie. (vid Marosko- aj napriek 2 bezpriecakom je auto hlucnejsie ako origo.)
(origo ma tusim 88 dB.)

Nuz a davat si vyrabat priepazkovy tak to si radsej dajte ziarovo pozinkovat povodny zelezny a mate min 8 rokov pokoj kym to zacne trocha hnit vo vnutri.Zinkovna je aj tu za BA v obci Zavod.
Clen RCC klubu R5 GTE 1,7i (1988) do 6/2007 momentalne s vozidlom od skupiny Renault.

pedro
člen RCC
Posts: 747
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:39 am
Location: Bratislava

Post by pedro » Wed Nov 14, 2007 6:31 pm

maroxe wrote: AMA nie je manufaktura, ale je to podla mna isty druh umeleckej cinnosti, chalanov to zjavne bavi, nie je to o kvantite ale o kvalite vyroby... :wink:
Tak k tomuto naozaj nemam co dodat... :shock: :roll:
To si urcite nemyslel vazne.

pedro
člen RCC
Posts: 747
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:39 am
Location: Bratislava

Post by pedro » Wed Nov 14, 2007 6:34 pm

To Mike - mas pravdu, kazdy ma inu predstavu o tom aky vyfuk chce, kazdopadne si kazdy bude cenu dohadovat sam, urcite sa nezladime v tomto.
Ja si dam urobit vyfuk nie presne taky ako je origo, iba podobny rozmermi, hrubkou rury, velkostou tlmica atd.
Co sa tyka priecok vo vnutri, neviem kolko ich tam je pri obyc vyfuku, treba rozrezat stary :wink:

User avatar
Alex
člen RCC
Posts: 2448
Joined: Fri May 05, 2006 10:22 am
Location: Okres Senec

Post by Alex » Wed Nov 14, 2007 6:43 pm

:arrow: pedro
tie prepazky su myslim dve a alebo styri, uz si presne nepamatam, ale mozem pozret, mam odlozeny moj stary deravy vyfuk.

:arrow: mike
mozno sa aspon my dvaja strafime do podobneho vyfuku, este to predebatujeme :wink:
Image
Renault R8 1132 r.v. 1970

User avatar
Majmajko
Moderator
Posts: 5308
Joined: Thu Mar 10, 2005 9:31 am
Location: Dunajská Lužná
Contact:

Post by Majmajko » Wed Nov 14, 2007 8:43 pm

Mondrejka wrote: Kupit hotove lacne bezprieckove nerezove vyfuky cca 1888,- a dat dorobit len rurku k zvodom to moze stat max 888,-.
a prieckove take nie su?
Mondrejka wrote:Zinkovna je aj tu za BA v obci Zavod.
Aj tu v Luznej zinkuju, bronzuju...

User avatar
Alex
člen RCC
Posts: 2448
Joined: Fri May 05, 2006 10:22 am
Location: Okres Senec

Post by Alex » Wed Nov 14, 2007 9:14 pm

Mondrejka wrote:Pocuvajte, cena sa bude splhat k velkym cislam podla mna za to co robia v AMA Vas pumpnu kazdeho tak minimalne o 8-cku, preto mozete uvazovat o nerezovom vyfuku aj takto: Kupit hotove lacne bezprieckove nerezove vyfuky cca 1888,- a dat dorobit len rurku k zvodom to moze stat max 888,-.

LENZE pouzitim BEZPRECKOVEHO vyfuku tzv. Laufu Vase auto dost zhlucnie. (vid Marosko- aj napriek 2 bezpriecakom je auto hlucnejsie ako origo.)
(origo ma tusim 88 dB.)

Nuz a davat si vyrabat priepazkovy tak to si radsej dajte ziarovo pozinkovat povodny zelezny a mate min 8 rokov pokoj kym to zacne trocha hnit vo vnutri.Zinkovna je aj tu za BA v obci Zavod.
v tvojom prispevku je podozrivo vela osmiciek :D
nieco nam tajis? :P :D
Image
Renault R8 1132 r.v. 1970

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Wed Nov 14, 2007 11:13 pm

pedro wrote:
maroxe wrote: AMA nie je manufaktura, ale je to podla mna isty druh umeleckej cinnosti, chalanov to zjavne bavi, nie je to o kvantite ale o kvalite vyroby... :wink:
Tak k tomuto naozaj nemam co dodat... :shock: :roll:
To si urcite nemyslel vazne.
Myslel som to vazne a je mi uplne jedno co si o tom myslis a co k tomu dodas.
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
-=Mike=-
člen RCC
Posts: 1216
Joined: Thu Aug 04, 2005 10:46 pm
Location: Slovensko
Contact:

Post by -=Mike=- » Wed Nov 14, 2007 11:19 pm

Zacina to tu byt huste :twisted: Miesto toho, ze by sme spolocne riesili alternativy, sa tu hadate na blbostiach!
Videl som marosou vyfuk a musim povedat, ze perfektna praca.. A to ze pre nas na slovensku je drahy aj chleba, tak zato nemoze nikto z nas..

To Alex : Nieje problem.. Popiseme osobne este :)
To pedro : Chcel som navrhnut alternativu, ze si dame robit spolocne vsetci.A tym, mohla byt aj cena lepsia.. Ale tu je kazdy ineho nazoru..
==========THE END===========
R8,R12,Twingo

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Thu Nov 15, 2007 12:38 am

Ste ma navnadili, idem napísať do Amy koľko by chceli za celonerezák bez tlmičov :D
Pozn. Kúpim kvalitné tlmiče hluku do uší pre hluk nad 150 dB :lol:
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
-=Mike=-
člen RCC
Posts: 1216
Joined: Thu Aug 04, 2005 10:46 pm
Location: Slovensko
Contact:

Post by -=Mike=- » Thu Nov 15, 2007 12:48 am

Ako ja viem.. To mas v cene tie štuple :)
R8,R12,Twingo

User avatar
jozo-ke
Posts: 1964
Joined: Sun Oct 28, 2007 1:41 pm
Location: Košice
Contact:

Post by jozo-ke » Thu Nov 15, 2007 8:42 am

niekde mám aj mail čo mi chalani s A-M-A poslali s cenou na Clio...Cena pri R5 nebude veľmi odlišna....ale neviem ako to je pri 8ke...tam to bude lacnejšie...
:arrow: Mondrejka :nieje to dať "len"rúrku k tlmiču...Nerezove rúrky sa predávaju len v dlžke 6m a tam je cena minimálne 2x viac ako 888sk.Ďalej musíš rátať cenu práce toho čo ti to poohýba..A pokial ja viem taký veľký priemer trubky aby si mohol mať tlmič ani nieje.

Chalani z A-M-A su sice trošku drahší ako napr. ľudia z ČR,ale za tie peniaze na Slovensku nič lepšie nekúpite!
ex - Renault Clio 16V 92"
ex - Renault 5 GTE 91"

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Thu Nov 15, 2007 9:55 am

:wink: presne tak
Sexgrafik Renault Classic Clubu

pedro
člen RCC
Posts: 747
Joined: Sun Feb 11, 2007 11:39 am
Location: Bratislava

Post by pedro » Thu Nov 15, 2007 12:09 pm

maroxe wrote:
pedro wrote:
maroxe wrote: AMA nie je manufaktura, ale je to podla mna isty druh umeleckej cinnosti, chalanov to zjavne bavi, nie je to o kvantite ale o kvalite vyroby... :wink:
Tak k tomuto naozaj nemam co dodat... :shock: :roll:
To si urcite nemyslel vazne.
Myslel som to vazne a je mi uplne jedno co si o tom myslis a co k tomu dodas.
Jasne ked neni po tvojom tak je zle a nezaujima ta nic... :wink: :D

User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

Post by maroxe » Thu Nov 15, 2007 12:34 pm

Poprosim webmastera aby vytvoril na fore sekcie:
Osobne problemy clenov RCC

alebo nech cast tejto diskusie presunie do sekcie Vtipy

Dakujem :lol:
Sexgrafik Renault Classic Clubu

Post Reply