prihoda

Moderators: Anarki, Majmajko, matus

Post Reply
User avatar
maroxe
Posts: 1121
Joined: Thu Apr 28, 2005 3:06 pm
Location: Bratislava

prihoda

Post by maroxe » Thu Jun 21, 2007 2:01 pm

Uz som to rozpraval predsedovi aj Romankovi, ale podelim sa o moj kratky zazitok aj s vami:
Sedel som si v Renaulte 8 a telefonoval. Parkoval som na Prievozskej ulici, okolo obcas presli chodci, sparny, slnecny den, spotena pohoda. Na Renaulte som mal otvorene okno a sediac som vypraval daco do telefonu. Z cista jasna k autu pristupil asi 50 rocny pan s igelitkou z Tesca. Prerusil som hovor a zadivali sme sa na seba. Povedal: "Toto bolo prve auto co som ukradol!" a odisiel. Neostavalo mi nic ine ako pokracovat v nacatom telefonate, skoda, chcel som sa tajomneho pana este tolko veci spytat....
Sexgrafik Renault Classic Clubu

User avatar
Anarki
Moderator
Posts: 1163
Joined: Fri May 26, 2006 12:07 am
Location: Atomograd
Contact:

Post by Anarki » Thu Jun 21, 2007 4:09 pm

Snáď si ten pán v duchu nepovedal "A bude aj posledné" :roll:

Úprimne povedané, keby mne toto niekto povedal tak by som sa s ním prinajmenšom dobre porozprával a zistil si kto je a čo je.
Aj keby som mal na telefóne adeptku Playboy Playmate 2007 a dohadoval si s ňou večerný copulatio :oops: :P
[color=blue]Ošnečkovaný Cacabus Quintus FTB GT - Blue Storm 5 - Ultimate Sensational Orgasm - Cléon Family [/color] 1 a jediné GTT na svete s nezávislým kúrením :)
[img]http://sites.google.com/site/anarkir5/_/rsrc/1251195262054/Home/podpis.JPG[/img]

User avatar
Alex
člen RCC
Posts: 2448
Joined: Fri May 05, 2006 10:22 am
Location: Okres Senec

Post by Alex » Sun Jun 24, 2007 6:55 pm

:arrow: maroxe, tak to je ina haluz. mna takto zastavuju ludia ktori povedia iba ak tak.... toto bolo moje prve auto, toto bolo najlepsie auto ake som kedy mal, toto bolo auto ktore mi sluzilo x rokov... ale ty si zazil to co asi nik z nas. skoda ze to nemalo sirsie pokracovanie 8)
inak. minuly tyzden som mal rekord. 3 ludi v priebehu par dni co sa pristavili a pospominali na svoje osmicky. inak sa objavuju sporadickejsie :P
Image
Renault R8 1132 r.v. 1970

Post Reply